Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wwo1188

Czy się rozstać z nową dziewczyną

Polecane posty

Gość Wwo1188

Cześć. W zeszłym roku rozstałem z się z żoną. Ciężko to przeżyłem. Wyjechałem do nowego miasta. Mineły 4 miesiące i zacząłem spotykać się z dziewczynami. Postawiło mnie to na nogi. Druga dziewczyna okazała się niesamowita. Zamieszkaliśmy razem. Minęły 4 cudowne miesiące, prawie 5. Cudowny czas!!! Nagle jak grom z jasnego nieba spada taka sprawa, że mój umysł zaczyna mi płatać figle. Patrzę na moją kobietę i prawie nazywam ją imieniem eks. Za każdym razem się pilnuje ,żeby tylko przypadkiem się nie pomylić ale powoduje to inny efekt. Widzę nową, myślę o eks, której nie chcę znać i nie utrzymuje kontaktu. Rozmawiamy o tym ale boli mnie co raz bardziej. Wtedy w głowie powstaje mi myśl, ze może wykorzystuje nową. Mam bóle w klatce itp. lekarz, szpital. W głowie mam już tylko to żeby ją zostawić bo poczucie winy, że mogłem ja wykorzystać jako związek na pocieszenie mnie niszczy. Jest najwspanialszą kobietą i nie chcę jej stracić ale głowa nie pozwala mi zapomnieć. Boję się patrzeć w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwoo1188
Najgorsze jest to ,że jak o wszystkim zapominam to jest super. A potem zaczyna mnie ściskać i w głowie słyszę głos, zostaw. Najgorsze jest to, że nie widzę życia pozytywnie bez niej. I nie chodzi nawet o samotność. Po prostu ona do tej pory była moją perspektywa, nadzieją przyszłością. Bez niej nie ma sensu iść do pracy czy w ogóle jakoś żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rozstaniu ludzie przezywają żałobę tak jak w przypadku smierci bliskiej osoby. Gdyby Twoja żona zmarła miałbyś jeszcze większe wyrzuty sumienia ale Ty rozwiodłeś sie a raczej żona Cię zostawiła dlatego wypierasz rożnego rodzaju pozytywne uczucia. Musisz sobie uświadomić, ze najnormalniej tęsknisz za była bo jednak przeżyłeś z nia wiele lat i kochałeś ja ale wiesz, ze powrotu nie chcesz. Nie krzywdzisz obecnej dziewczyny o ile naprawdę czujesz, ze chcesz z nia być i gdzies tam w środku zaczynasz kochać. Daj sobie czas a tego czasu potrzeba sporo choc będąc w związku z obecna pewnie troche mniej niż byłbyś sam. Uwierz mi, ze przejdzie. Nowa miłość wyprze stara. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
rob jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwoo1188
Dziękuję za Wasze wsparcie. Jesteście super. Ja mam takie nerwicę i natręctwa. Wmawiam sobie różne rzeczy całymi dniami. Zresztą ja jestem prosty. Może to głupie ale albo obecna dziewczyna albo żadna. Była nie wchodzi w grę. Kolejnej nie chcę. Chyba coś faktycznie się we mnie nie zabliźniło. Muszę to pokonać i nie stracić tego co obecnie mam. Ucieczka i samotność to chyba nie odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam ze bylam z nowym a przed oczami" stary maz".do starego powrotu tez nie moglo byc - odszedl do innej i maja dziecko. Nowy sie staral byl fajny i dobrze się dogadywalismy ale stary wciaz byl przed oczami..zostalam z nowym i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serce wie najlepiej, nie penis, nie rozum a serce, jego słuchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaspokoisz się seksualnie i znowu zaczniesz tęsknić do tej, która kochasz, bo serca nie oszukasz, ono dopomni się o swoje prawa i znowu będzie tęsknić, to nie wariacje umysłu, to potrzeba podświadoma, która wydostaje się na powierzchnię a która spychasz w głąb jaźni. W ten sposób nigdy nie będziesz szczesliwy. Pierwsza zasada - nie oszukuj siebie, druga - odrzuć strach, który uniemożliwa ci bycie szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwoo1188
Z nową mam najlepsze seksy every. Non stop jestem nabuzowany. To głowa płata figle. To po niej zacząłem mieć bóle, nerwy i pocenie się. Wszystko zaczęło się od głupiego przejęzyczenia w głowie. Czujęo lęk przed każdym dniem bo chcę już przestać myśleć o przeszłości. Chcę wrócić na właściwy tor. Dzisiejszy poranek świetny, a potem mnie napadnie jakiś szajs i będę szukał odpowiedzi w czarnych scenariuszach. Sam się nakręcam. Już się zastanawiam nad rzuceniem pracy. WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwoo1188
Było minęło. Czuję,że odniosłem porażkę ale chcę żyć teraźniejszością a nie bliznami. Nie ma powrotu. Chciałbym już tylko wrócić do normalności. W głowie zapelzla mi myśl i zawładnęła codziennością. Natręctwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze sam dobrze wiesz, ze byłej żony już nie kochasz ale tak łatwo wspomnień z głowy wywalić nie można. Nie katuj się tym bo nie ma czym. Pozwól byłej tam posiedzieć, spokojnie bez wywalania na sile a sama odejdzie. Ja nadal wspominam i nie boje sie tego, po 10 latach nadal jego imię przez pomyłkę zawita na moich ustach. No cóż, to tylko przyzwyczajenie, bezwarunkowy odruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×