Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domowy przyszły mąż

Poznam 30stke która robi kariere w korpo, ja moge bawić dzieci i zająć się domem

Polecane posty

Gość domowy przyszły mąż

oczywiście ty musisz urodzić ale potem ja się wszystkim zajme a ty tylko rób kariere i się spełniaj zawodowo. Tylko poważne kandydatki które nie grzeszą też zbytnio urodą. Jestem po studiach ale dla ciebie rzuce kariere w finansach i moge naszym pociechom pieluchy zmieniać, chodzić z nimi na spacery oraz sprzątać i gotować, kariera mnie już nie bawi. Aby było zabawniej oszczędności oddam na cele charytatywne, więc musisz zarobić na naszej rodziny utrzymanie. Mam nadzieje że starczy. Czekam na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ważniejsze sa dla ciebie nieistniejące jeszcze dzieci niz kobieta? Sam sobie rodz i niszcz życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy przyszły mąż
kobieta bardzo ważna i będe ją kochał, ale dzieci są fajne i powinny być, bo genetyke trzeba dalej przekazać przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie oszczędności :D 10 zł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dla sprostowania, facet nie urodzi bo nie ma do tego hydrauliki, mam nadzieje że to rozumiesz hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy przyszły mąż
gość dziś nie ważne jakie, ale nie chce odbierać kobiecie kariery i przyjemności zarabiania kasy, więc oszczędności oddam bardziej potrzebującym ( suma 6 cyfrowa ) a sam chce być na jej utrzymaniu aby czuła się potrzebna, a że zachcianek mam niewiele to chyba da rade każda kobieta biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za dbałość o przyszłe potomstwo, pozbycie się oszczędności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba troche nieodpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy przyszły mąż
nie ja mam być odpowiedzialny tylko kobieta, a że ma nie lecieć na kase bo ma swoją to moja kasa jej nie potrzebna, nie chce być świnią przecież i odbierać jej przyjemności pracy i zarabiania. W zamian oferuje ewentualne drugie obywatelstwo oraz miłe chęci do stabilnej rodziny, bo kocham dzieci i chce mieć ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tych oszczędności nie oddawaj, ty się do nich nie przyznaj, jak się żona sprawdzi, to wtedy, ta daam ! Wyciągniesz jako bonus za spełnienie oczekiwań, no i że nie na twoją kasę poleciała. Szkoda, że prokreację mam już za sobą, bo zawsze marzyłam o takim mężo-żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcialabym miec nieodpowiedzialnego meza, ktory tez „wyrzuca” pieniadze, mogace sie przydac na przyszlosc dzieci. Zarabiam sporo, ale nie w korpo. Jestem freelancerem, mam 7-10.000 na czysto plus 3-5.000 z dodatkowej dzialanosci, ktora sie dooiero rozkreca, a mysle tez o dodatkowym zarobku. Faceta mam spokojnego, zarabia 2.300-2.500, ale nijak nie moge go przekonac, ze to nie ma sensu i tylko sie meczy w tej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [10:30 0/10 kobieta nigdy nie zaakceptuje gorzej zarabiajacego mezczyzne dodatkowo przesadzilas z roznica zarobkow. Moglas to lepiej wymyslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech on rzuca prace i bawi dzieci, po co mu kariera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaakceptuje. Poza tym on jest ode mnie mlodszy, wiec nic dziwnego, ze mniej zarabia, a druga sprawa: ja jestem ekstrawertykiem z tendencjami do dominacji, jara mnie fakt, ze moge rzadzic. Malo jest takich kobiet jak ja :) A on to introwertyk, domator, ale w zadnym razie nie kapec. Doskonale zna sie na robotach budowlanych, jest pracowity, w razie czego umie znalezc sobie dodatkowa prace, tylko ma takie podejscie, ze nie lubi pracowac, lubi swiety spokoj. Nie lubi tez byc od nikogo zalezny, wiec dalej siedzi w tej robocie :( Dodam, ze on tez ma pomysl, ktory byc moze przyniesie mu wieksze pieniadze, jesli sie uda. A mi naprawde starczy jak facet jest cieply i dobry, nie musi byc bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s. Zreszta jak go poznalam, zarabialam 4.000 a on 2.800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 30-ci i tak jak ty jestem domatorem mam mgr inż. i mgr z drugich studiów, wszystkie moje poprzednie kolezanki zawsze bardzo kochałem ale z żadną nie uprawiałem seksu bo przestrzegam katechizmu, bo ja taki jestem jak ktos mnie kocha to ja go kocham bezgranicznie takjak uwielbiałem moje psy i koty. Wszyscy mi mówią marnujesz się masz pokonczone takie z******te studia i pracujesz od 5 lat na zlecenia za 1700, a ja im mówie ze moja fobia społeczna i flegmatycznosc nie pozwala mi przejsc zadnej rozmowy kwali a znajomosci nie mam nigdzie, dlatego biore co jest aby żyć, warunek jedyny to praca na 1-zmiane od pondz.-pt.tylko prace akceptuje, niedziela to dzień święty i nigdy nie bede pracowac w niedziele!!! Teraz kilka lat jestem sam, musze blagac przypadkowe laski zeby na weselach w rodzinie nie bylo wstydu, a te co mi bardzo podobają wstydze sie ich zapytac, boje sie odmowy a najgorzej wycofania sie kilka dni przed... Tak szukam wreszcie drugiej połówki a ze jestem wycofany społecznie ale tylko w sprawach prywatnych, a w spolecznych moge gadac i gadac :D To niestety tak to wygląda :( Nigdy nie mialem zycia prywatnego a chcialbym wreszcie jak inni ludzie przebic ten mur izolacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadam się pod warunkiem, że Twoj macierzyński trwa tak jak kobiecy - rok. Potem wracasz do pracy i zajmujesz sie dziecmi i praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy przyszły mąż
ale ja chce być mężem domowym i zajmować się dziećmi a nie pracować, to kobieta ma robić kariere i zarabiać na całą rodzine, dzieci będe bawił ja a nie niańki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw namiar. Zgłosze się za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz sie. Jak wgladasz, maniery, kultura,jezyki obce itp szukam takiego frajera ale musi cos soba reperzentowac!!!! mozemy tu sie troche poznac a co dalej zobaczymy? Czakam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mogę, zajmę się domem będę bzykal codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy tak tez moge? Nie rozmiesz??? OPISZ SIE. Co z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu ejst Pani do pomocy. Musisz byc reprezentacyjna tzn, MADRY!!!!!, jezyki obce sa najwazniejsze i oglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znasz jezyki obce i potrafisz sie z klasa zachowac? I nie mam tu na mysli grila u kolezanki, tylko spotkania biznesowe na wysokim pozimie najczesciej w jezyku obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy interesujesz sie polityka, kultura, troche gielda i wiedza ogolna jest mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio autorze? ja nie znam rodziny gdzie kobieta wgl nie pracuje i od urodzenia dzieci tylko zajmuje sie domem. Owszem pokolenie naszych mam tak ale teraz? i tu nie chodzi o to czy facet jezt w stanie utrxymac rodzine, poprostu kazdy sie zabezpiecza na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znasz jezyki obce i potrafisz sie z klasa zachowac? X Trochę angielski bo maturę mi zaliczyli. Jestem zawsze poważny jak Batman. X I nie mam tu na mysli grila u kolezanki, tylko spotkania biznesowe na wysokim pozimie najczesciej w jezyku obcym. X Nie interesuje mnie to, nie będę pracował przecież. X Czy interesujesz sie polityka, kultura, troche gielda i wiedza ogolna jest mile widziana. X Polityka nie, kultura trochę ciekawe, giełda tak, ogólna też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja już jestem zabezpieczony trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze bedziesz siedzial w domu. Ale... Jest mi potrzebny towarzysz na spotkania biznesowo-towarzyskie, za ktorego nie bede sie wstydzic. I dlatego jest potrzebna wiedza ogolna, plus jezyki na wysokim poziomie. Moj partner/maz jest moim odzwierciedleniem. :-) Dlatego podziekuje Ci juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×