Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna kobieta w górach

Samotny wyjaz w Bieszczady. Odważyć się?

Polecane posty

Gość samotna kobieta w górach

Do urlopu mam jeszcze trochę czasu. Chciałabym pojechać w góry ,ale nie ukrywam,trochę się boję. Co radzicie?Ktoś był sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź. Jeżdżę sama w góry-głównie w Tatry polskie i słowackie i nie mam z tym żadnego problemu. Czego się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bieszczadach są niedźwiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta w górach
gość dziś Sama nie wiem czego. Może tego,że się zgubię,nie będę wiedziała gdzie iść. Nigdy nie byłam sama w górach. Różne mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze takich samych tematow zalozysz? Ty normalna jestes??? Przygloop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta w górach
gość dziś O co Ci chodzi? Nie zakładam takich samych tematów na różnych działach. Nie chcesz nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe przesadzaj z tą obawą przed zgubieniem się-przy dobrej pogodzie, poruszaniu się po szlaku i przede wszystkim zaplanowaniu wycieczki na podstawie przewodnika i mapy, czyli wiedzy gdzie się idzie, zgubić się raczej trudno wg mnie. Poza tym jeśli jedziesz w sierpniu/wrześniu to na pewno będą turyści i w razie czego będzie kogo poprosić o pomoc. Co do niedźwiedzi: teoretycznie w Tatrach, czy Beskidach też je można spotkać, ale z tego co wiem to one raczej do ludzi się nie garną. Jeźdżę sama w góry od ponad 10 lat (co prawda w Bieszczadach jeszcze , niestety, nie byłam) i nie zdarzyło mi się do tej pory miśka spotkać. Na szlaku/kwaterze itp zawsze się kogoś poznaje i można razem chodzić, jak się ludzie dogadują. A jak się nie zdecydujesz na ten samotny wyjazd to urlop spędzisz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta w górach
Może i masz rację,że nie ma się czego bać,ale w górach ostatni raz byłam w...dzieciństwie i stąd te obawy. Albo góry,albo wycieczka zorganizowana przez biuro podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan babo marudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu ty sama jedziesz ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie ma z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne obawy. Góry są niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc samotnie przez Hyrlatę spotkałem niedźwiedzia, serduszko mocniej zabiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfa juz byl taki temat :-( ona i tak nie sama nie pojedzie. a nie ma z kim bo jest nieuprzejma i na dodatek brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Ty wiesz czy jest brzydka i nieuprzejma? Nie widziałam drugiego takiego samego tematu tutaj. A nawet gdyby był,to co? Pełno tutaj durniejszych,idź tam pisać jeśli nie masz nic ciekawego do przekazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz jechać sama możesz jechać ale wcale nie musisz być sama. Jak to zrobić ? Napisz do mnie to podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chcesz jechać sama możesz jechać ale wcale nie musisz być sama. Jak to zrobić ? Napisz do mnie to podpowiem. Zresztą pomysł nie tylko dotyczy ciebie może z niego skorzystać każdy kto samotnie wybiera się w podróż i ma pewne obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo pelno takich tematow o bieszczadach. zazwyczaj osoby nieuprzejme sa niezbyt atrakcyjne jak by byla fajna i ladna to nie byla by sama. nie ma nawet kolezanki na wyjazdy a to mowi nam, ze nie jest mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, pomoge Ci w samotnym wyjezdzie, mieszkam tam, wszystko znam, zaopiekuje sie Toba :-) Pokochasz moja gore, jest dosyc fajna a i ja mam kondyjcje. To bedzie udany wyjazd, napisz do mnie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna333
Mozesz jechac sama. Zatrzymaj się w jakims dobrym pensjonacie. Swoją droga polecam Gosciniec Horb- piekny pensjonat , stamtąd tez masz blisko na szlaki. Popytaj mieszkające tam osoby, gdzie warto się wybrać, gdzie jest bezpiecznie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś sama pojechałam do Karpacza i wróciłam z wyjazdu z moim mężem :) dla tego Karpacz jest dla nas super sentymentalny i ta willa willa-koala.pl gdzie się poznaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×