Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rachells

Zabieg Hifu w Gdańsku

Polecane posty

Gość Rachells

Czy ktoś może miał doświadczenia z zabiegiem Hifu? Najlepiej Trójmiasto ( Gdańsk albo Gdynia). Mianowicie zastanawiam sie nad zabiegiem poniewaz chciałabym zmniejszyć chomiki na policzkach i ogólnie poprawić jędrnosć skóry. Jeszcze biorę pod uwage fale radiowe albo lifting operacyjny (chociaż przyznam, że bardzo nie chciałabym iść pod nóż). Co będzie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllla
Hifu jak najbardziej.Daj***ardzo dobre efekty liftingujące oraz podnoszące skórę. Tylko wybierz się do gabinetu, w którym będą mieli Ultraformer III. Jest to najnowoczesniejsze urządzenie do wykonywania zabiegu hifu. W Gdańsku mają je w clinica cosmetologica na Skłodowskiej Curie. Z tego co wiem to mają jeszcze swoją filię w Gdynia aczkolwiek już musialabyś sobie sama sprawdzić namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachells
Nie, Gdańsk mi jak najbardziej odpowiada. Dziękuję za odpowiedź. Możesz jednak napisac mi o tym trochę wiecej? Czy sama wykonywałaś tam zabieg? Chodzi o to,ze zastanawiałam się nad jednym gabinetem ale mają tam hifu polderma i obawiam sie,że jest to starsze urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllla
Z tego co wiem to nie. Nie można łączyć tych dwóch zabiegów, bo można po pierwsze zniwelować efekty. Po drugie mogą być efekty niepożądane, tak wiec polecałabym Ci jednak zdecydować się na jedno albo na drugie.W przypadku hifu wybierz gabinet w którym mają dobre urządzenie, bo są rózne i rożne urządzenia dają różne efekty. Najlepszym jest ultraformer III. W Gdańsku z tego co wiem to maja jedynie w clinica cosmetologica. Chociaż od kiedy sama robiłam zabieg pól roku temu to jednak trochę mogło się zmienić, tak więc mozżesz się sama dowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachells
Dziękuję jeszcze raz za informacje, postaram się tam zapisać na konsultację. Mam jeszcze jedno pytanie :P Mianowicie czy to boli? Bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. A wiadomo, że w gabinecie mogą mówić jedno ale w rzeczywistości może być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllla
Każdy ponoć inaczej reaguje, ale nie. Nie jest to bolesne. Ogólnie czułam trochę tkliwośc po samym zabiegi ale jak nie dotykałam twarzy to niczego nie czułam. Potem to mija. Ogólnie jest to mniej nieprzyjemne niż wiele zabiegów w seriach, gdzie trzeba coś takiego wytrzymywać po kilka razy ( ja osocze czy karboksyterapia, które dla mnie osobiście były o wiele bardziej nieprzyjemne niż hifu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliś
Cześć, cieszę się, że trafiłam na ten wątek i od Was dowiedziałam się troszkę o tym, jak wygląda taki zabieg i jakie mogą być odczucia. Od dawna walczę z niedoskonałościami skóry i ze zmarszczkami, a przeczytałam, że to może pomóc na jedno i drugie. Dlatego zastanawiam się, czy się nie zdecydować. U nas w Łodzi mamy klinikę Novoderm www.novoderm.pl świadczącą takie usługi, więc nie muszę daleko szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rachells i co, zdecydowałaś się w końcu? Jak tam efekty?

Od siebie też mogę polecić Cosmetologicę, jak dla mnie lokalizacja super no i plusik za kontakt z klientem i indywidualne podejście. Ja akurat jestem z tych wrażliwszych, więc sam zabieg był dla mnie odczuwalny, może nie ból, bardziej takie poczucie ciepła na twarzy,  skóra się zaczerwieniła, co znikło po kilku godzinach. Ale dla samych rezultatów warto się na chwilkę "poświęcić" moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2018 o 12:37, eddi napisał:

 Ale dla samych rezultatów warto się na chwilkę "poświęcić" moim zdaniem :)

Mogłabyś napisać coś więcej o tych rezultatach? Jestem strasznie ciekawa. Jak to w ogóle wygląda, efekty widać od razu czy trzeba jakiś czas odczekać? No i przede wszystkim jak się zmieniła Twoja skóra? Chodzi bardziej o wypełnianie zmarszczek czy napięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do czarnyk0t: hifu to jest taka metoda której nie będzie widać od razu. trzeba poczekać czasami dwa miesiące, czasami trzy zanim będą efekty. no tak jak sobie pomyślisz racjonalnie to jak nic tam nie wstrzykujesz to nie ma szans, żeby od razu był efekt. urządzeniem pobudza się skórę do tego, żeby się szybciej regenerowała, była jędrniejsza i się napięła. czyli przykładowo jak skóra zaczyna Ci gdzieś opadać to będzie bardziej zwarta i rysy twarzy wrócą do swojej bardziej ostrej formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kulka
Dnia 31.12.2018 o 11:49, czarnyk0t napisał:

Mogłabyś napisać coś więcej o tych rezultatach? Jestem strasznie ciekawa. Jak to w ogóle wygląda, efekty widać od razu czy trzeba jakiś czas odczekać? No i przede wszystkim jak się zmieniła Twoja skóra? Chodzi bardziej o wypełnianie zmarszczek czy napięcie? 

To napiszę jak to było u mnie

Nic nie widać od razu po zabiegu tylko po jakimś czasie. Chociaż po samym zabiegu miałam wrażenie że skóra jest jędrniejsza ale to szybko zeszło ;p Na stałe efekty dopiero poźniej zaczęły się pojawiać i od pewnego momentu to dosłownie z dnia na dzień było coraz lepiej. Ja mam taką skórę po której od razu widać jak jestem zmęczona to się robi poszarzała i sucha i zawsze tak miałam a teraz łatwiej mi ją nawilżyć. Od tej suchości miałam zmarszczki na czole ale nie jedną grubą tylko dużo takich drobnych cieńszych i to było bardzo widoczne z bliska, a teraz nic widać

Robiłam w punkcie koło centrum krwiodawstwa a sprzęt to ultraformer chyba 3 jeśli to ma jakieś znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleana

a cenowo jak to się prezentuje licząc 1 zabieg? na twarz to wydatek jakiego rzędu? ile razy powtarzałyście i w jakich odstępach czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donkii

Nie wiem czy jeszcze Cię informacja interesuje ale robiłam zabieg na całą twarz, płaciłam  4400 zł w clinica cosmetologica. Niby drogo, ale pamiętam jak sprawdzałam sobie ceny tych zabiegów kilka dobrych lat temu kosztowało to o wiele więcej (jakieś 10 tysięcy) tak więc cena znacząco spadła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapiw

Sama się nad tym zastanawiam, w tej klinice. Mam 37 lat i o ile jeszcze do 30 nie widziałam takich zmian w twarzy to po 30 starzenie u mnie znacznie przyspieszyło. Mam spore zmarszczki pod oczami, no i zauważyłam u siebie linie marionetki wokół ust (pewnie po mamie bo moja mama ma spore). Jak i opadanie twarzy, mam spore chomiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donkii

Nie wiem czy czytałaś o hifu, ale nie jest to metoda usuwania zmarszczek. Do tego są botoks oraz kwas hialuronowy. Hifu jest do liftingowania twarzy i to takiego porządnego. Zmniejszy Ci na pewno chomiki (i tym samym powinno znacznie zmniejszyć linie marionetki, bo te powstają z powodu opadania twarzy) Podniesie brwi, wyostrzy kontury żuchwy. Ale jeśli zmarszczki wynikają z mimiki, to tutaj warto byłoby zastanowić sie nad innym zabiegiem, jak na przykład nad botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapiw

Robiłam botoks kilka razy na czoło, obecnie już nie potrzebuję bo zauważyłam, że się tak nie marszczę (widocznie dzieki zabiegim oduczyłam sie marszczyć w tym miejscu) ale najbardziej przeszkadzaja mi chomiki po bokach. Z przodu nie wyglada to źle, ale jednak z boku widać, że twarz opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donkii

W takim razie hifu będzie najlepsze. Tylko nie nastawiaj się na efekty od razu, trzeba na nie trochę poczekać 😉 No i jeśli masz spore problemy, będziesz musiala nastawić sie na to, że jeden zabieg może nie wystarczyć. Często dla uzyskania dobrych efektów liftingu trzeba wybrać się na dwa albo trzy zabiegi. U mnie na szczęście wystarczył jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×