Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Miłosz Barszczak z odzyskaj byłą

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś korzystał z rad tego pana ? czy komuś udało się wrócić za jego radami do byłego partnera pomimo braku perspektyw?

Gość O.Kalew

Skoro ktoś wywołał temat to napiszę. Owszem skorzystałem z jego porad. I okazało się, że Miłosz Barszczak jest skutecznym mentorem. Pomógł mi w sytuacji juz prawie beznadziejnej, kiedy byłem juz po terapii małżeńskiej i terapii rozwodowej. Nawet psycholog juz nam nie mógł pomóc, za to Pan Barszczak okazał się bardziej skuteczny. Być może dlatego, że naprawdę wsłu...e sie w potrzeby a nie tylko korzysta ze schematów. W każdym razie moja zona nie jest juz tak nerwowa jak była po sesjach z psychologiem. Wiemy juz oboje jak nalezy wszystko poukładac i pracujemy nad tym oboje z żoną. Tak naprawde skuteczna rada jest taka, że trzeba po prostu poukładac relacje i nad nimi pracować, co nby jest proste, ale bez pomocy specjalisty nie tak łatwe do osiągnięcia. Udaje sie dzięki dobrej współpracy i to tyle ode mnie.

Gość Michał.S.

Jak dla mnie Miłosz Barszczak jest w porządku. Pomógł mi.  Od razu na poczatku określa jasne zasady współpracy. Mi to pasuje.

Gość Krzysztof. F.

Mi też pomógł jakiś czas temu uporządkować relacje z dziewczyną. Znajomy mi go polecił. Miłosz Barszczak jest OK jak dla mnie

Gość Pawel.Urb

Mi pomógł w pewnym sensie uratowac małzeństwo Kiedy między mną i zoną było źle, to zaczęliśmy chodzić na terapię, ale wcale nam to jakoś nie pomogło. Dopiero kiedy zacząłem korzystać z konsultacji u  Miłosza Barszczaka w naszym związku z czasem się poukładało. Warto skorzystać z tej opcji żeby uratowac związek, nam sie udało.

Gość Gość

Jest w porządku, konkretny, zna się na temacie i wie co mówi. Polecam

Gość gosc

Skorzystałem, bo uważam, że jak już totalnie nie wiesz co zrobić w związku to warto poradzic się kogoś z doświadczeniem. I okazało sie że to był strzał w dyche!

Gość Stachu.P

Potwierdzam. Konsultacje z Miłoszem Barszczakiem mnóstwo rzeczy wyjaśniają. Ja sam dzięki temu poukładałem moję życie z dziewczyną

Gość Wojtek.J

Jestem po  rozmowie z nim. Trochę mi dał do myslenia ale w sumie to chyba o to chodzi. W każdym razie jest konkretny i daje jasne wskazówki.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować