Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dom wypoczynkowy Lala Szczawnica

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. planuję się wybrać w góry, ale dopiero po sezonie, bo nie lubię sezonowego tłoku. bardzo zainteresowała mnie oferta DW Lala. czy ktoś z forumowiczów był w nim i jakie ma związane z nim opinię? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi byli i bardzo sobie Lalę chwalili. Przede wszystkim zwrócili uwagę na czystość pokoi i super kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszą połowę września spędziłem właśnie w Lali.Miałem pełen komfort. Nawet łóżko było obszerne, co dla mnie ma duże znaczenie, bo lubię porządnie się wyspać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest super!! hotel batory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lali byłem 4 lata temu. Było rewelacyjnie. Jeśli trzymają fason nadal to tam jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel

No to muszę Ci powiedzieć, że widocznie w Lali od 4 lat sie nic nie zmieniło. Widać nadal bardzo się starają. Tydzień temu z Lali wyjechałem i było tam rewelacyjnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My dwa tygodnie temu tam spaliśmy, bo na weekend się wybraliśmy i super nam się podobało. Fajne przestrzenne pokoje z łazienkami i smaczna kuchnia. Jak tam byliśmy, to akurat na podwieczorek był placek drożdżowy. super tym plackiem pachniało. Fajna w Lali i domowa atmosfera jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek

a ja w Lali planuję majówkę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×