Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy latwo znalezc wartosciowa kobiete w wieku

Polecane posty

Gość gość

powiedzmy 25 do maksymalnie 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tak tylko wszystko zależy o jakich wartościach mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Myślę, ze niejedna taka sie znajdzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna byc dziewica a o taka nie latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na serio to nie do 30stki 100% tych wartosciowych jest juz po slubie z wartosciowymi kolesiami moze jakas rozwodka lub wdowa -ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo dużo takich tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolną i wartościową na pewno znajdziesz w tym przedziale wiekowym. Gorzej gdy szukasz atrakcyjnej, wartościowej i wolnej. Z tym jest gorzej gdyż atrakcyjne wartościowe od dawna mają już partnerów. Mój kumpel poznał taką. Śliczna twarz, nie wysoka, długie włosy, szczupła, zgrabna, duże piersi i do tego mądra kobieta. Na pytanie gdzie ją znalazł odpowiada zgodnie z prawdą, że zarezerwował ją sobie gdy ona miała 16 lat. Poderwał ją wtedy i od tamtej pory są parą. Gdyby zwlekał z podrywem, po kilku tygodniach, góra miesiącach ona byłaby już zajęta gdyż już wtedy kręciła się koło niej liczna grupa adoratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej gdy szukasz atrakcyjnej, wartościowej i wolnej. x z moich obserwacji wynika, że dużo związków się sypie po etapie zakończenia studiów, czyli jak ludzie mają po 25 lat i więcej. wiele osób chodzi z sobą kilka długich lat a potem kończy związek i borą po kilku miesiącach ślub z kimś całkiem nowym. Jak najbardziej można taką osobę spotykać aczkolwiek nie jest to latwe, ale znalezienie osoby atrakcyjnej, wartościowej i wolnej nie jest łatwe w żadnym przedziale wiekowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latwo Trzeba duzo podrywac na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet chciałby piękną i mądrą i nie szmacącą się i młodą. Ale sami to tacy rzadko jesteście drodzy panowie, a swój do swego jednak ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszam was przegrywki. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia narodzona wartosciowa kobieta skonczyla sie wraz z powstaniem feminizmu. Wspolczesnie to same rozwiazle samice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.38 Podrywanie na ulicy ? Nie, dziękuję. Robić z siebie głupka i desperata nie będę. Odsetek odrzuceń wynosi 100/100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jakbyś przesiedział ze 2 miliony godzin mniej na kompie to pewnie nie walił byś nałogowo konia i nie zadawalbys głupich pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam sie ! Odpowiedz jest oczywista, ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie dobre bo kobiety sie maskuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartosciowi kolesie w polsce?:D chyba jakas kretynka to napisala przed ktora kazdy udaje.:Dpolaczkom we lbach tylko obrabianie sobie doop nawzajem za plecami, uchlewanie pyskow i roochanie. Nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci ze w tych czasach ciężko. Teraz same mlode kur**ewki sie zrobily. Tez jak patrzę na takie dziewczyny(sama mam 25 lat) to poprostu krew mnie zalewa . Ja na szczęście mam juz patnera , jestem mu wierna. Teraz dobrej, żadnej, wartościowej dziewczyny szukac to jak ze świeca. Jakbyś slyszal tematy moich koleżanek w pracy ( przedział wiekowy 23-33) to te mlodsze i starsze o d***e maryni, winku, imprezkach. No serio.. Brak totalny mózgu. Teraz gorąco , lato to sukienki ubieraja ze pól d**y widac, albo spodnie krótkie tak podciągniete ze pośladki widac. Brak jakiejkolwiek skromności. I brak jakichkolwiek zainteresowań. Nie mam tez z kim porozmawiać o sztuce,baroku, sonetach, petrarce, kosmosie, o nauce, o czymkolwiek. Tylko one chi chi chi cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie myślenie jak dzieci. Wszystkie wartościowe i olaboga do tego nie wyglądające jak diabły zajęte od wieki nastoletniego? Weźcie może przestańcie cpac bo aż przykro czytać te pierdy. Sami jesteście wartościowi że oczekujecie spotkania takiej kobiety? Bo żeby czegoś wymagać to samemu trzeba swojej kryteria spełniać. Skoro autor ma problem ze znalezieniem i jednocześnie uważa że wszystkie warte zainteresowania kobiety od dawna są zajęte to jaki wniosek? Że sam g****o sobą prezentuje więc jest sam. Bo idąc tym tokiem myślenia on także od dawna miałby kobietę u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartosciowych facetow jest na peczki wartosciowych kobiet wogole nie ma dlatego na potege wielu polakow zeni sie z azjatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wartościowa to dla niektórych facetów za mało.Większość szuka ładnej i wartościowej. Mój kumpel zostawił wartościową kobietę jaką jest jego żona dlatego, że po porodach się roztyła i nie jest już ładna. Znalazł sobie kobietę młodszą o kilka lat od żony. Ta kobieta jest dla niego atrakcyjna fizycznie. Teraz są w związku. Rozwód z żoną w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pytanie gdzie ją znalazł odpowiada zgodnie z prawdą, że zarezerwował ją sobie gdy ona miała 16 lat. Poderwał ją wtedy i od tamtej pory są parą. x hahhahaha, jakby była taka wartościowa to w wieku 16 lat zakuwałaby do matury by dostać się na studia medyczne/prawnicze lub polibudę a nie ciągałaby się z jakimś lamusem w tak młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.37 Ona skończyła WSP i została nauczycielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartościowa to niby taka, która nie lubi seksu? Eee, jakieś zakompleksione koniotrzepy znowu komentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wręcz niemożliwe żeby znaleźć wolną dziewczynę w tym wieku. każda ma już swojego misia począwszy od liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8:29 to gdzie według ciebie miał przebywać jak nie przed kompem? nie każdy ma dokąd się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tym liceum i zaklepaniem w wieku nastoletnim ??? No chyba, że w małym mieście lub na wsi mieszkacie. normalnie jest tak, że jak chodza z sobą od liceum to jedno wyjeżdża na studia, drugie zostaje a to pierwsze sobie na studiach kogoś znajduje. Po studiach za to kończą się "związki ze studiów" - poznaje się kogoś nowego w pracy, na studiach podyplomowych. W wielkich metropoliach nie trudno o fajne babki i fajnych facetów wolnych koło 30stki a nawet powyżej 30stki. Na wsiach i w małych miasteczkach - fakt jest to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli uważacie, że wszystkie ekstra laski są zajęte, to w czym problem o ile to nie są jeszcze mężatki (a dziś większość żyje na kocią łapę) ? Odbijcie je ! Skoro jesteście takimi supermenami to chyba potraficie odbić kobiete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoj kolega to nie wszyscy mezczyzni zreszta jak masz takich kolegow to juz wiem co z ciebie za kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Ci taka 30 stka? jak jest ladna i samotna to na pewno jest baaaardzo przechodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×