Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy latwo znalezc wartosciowa kobiete w wieku

Polecane posty

Gość gość
Od porodu nikt nie tyje, tylko od jedzenia i.picia piwa, które wzmaga apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety na kafe sa rozwiazle dlatego wyzywaja prawiczkow i nie biora uwagi, ze porzadni mezczyzni moga oczekiwac porzadnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:05 a jaką jest dzisiaj przeszkodą odległość?! Dzisiaj każdy ma samochód i odległość przestała mieć znaczenie. Studia są w każdym niemalże mieście. Ja tu widzę po swoich studiach że tu laski trwają w tych swoich licealnych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.08 Odbijanie zajętej dziewczyny odpada. Odrzucenie , kompromitacja i upokorzenie przy próbie umówienia się z taką na randkę pewne jak w banku. Zakochana w swoim chłopaku dziewczyna nigdy nie przerzuci się na innego. To oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.08 Odbijanie zajętej dziewczyny odpada. Odrzucenie , kompromitacja i upokorzenie przy próbie umówienia się z taką na randkę pewne jak w banku. Zakochana w swoim chłopaku dziewczyna nigdy nie przerzuci się na innego. To oczywiste. x po dwóch latach zakochanie mija i zostaje przyzwyczajenie więc są duże szanse na odbicie takiej panny w szczególności jak startuje do niej atrakcyjny facet. Jasne, że dziewczyna nie przerzuci z przystojnego chłopaka na brzydkiego lub nawet drugiego przystojnego o ile łączy ją naprawdę silne uczucie z chłopakiem. Ale z przystojnego na przystojnego i bogatego chętnie by się już przerzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:05 a jaką jest dzisiaj przeszkodą odległość?! Dzisiaj każdy ma samochód i odległość przestała mieć znaczenie. Studia są w każdym niemalże mieście. Ja tu widzę po swoich studiach że tu laski trwają w tych swoich licealnych związkach. x sama odległość nie, ale na studiach po prostu ma się większy wachlarz poznania ciekawszych osob niż w swojej małej mieścinie z LO...to, że laski z twoich studiów są wciąż w związkach z LO nie znaczy, że będa w tych samych związkach za rok, dwa lata lub po zakończeniu studiów. Uczucie ma to do siebie, że po czasie się wypala - zycie to nie film romantyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 ja jakoś odbiłem dziewczynę takiemu śmiesznemu frajerowi :) Grunt to pokazać lasce, że masz więcej do zaoferowania niż on i będzie jej lepiej przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że laski z twoich studiów są wciąż w związkach z LO nie znaczy, że będa w tych samych związkach za rok, dwa lata lub po zakończeniu studiów <><><> szczególnie jak na horyzoncie pojawi się ciekawsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rok lub dwa po zakończeniu studiów kiedy to uczucie mogłoby teoretycznie wygasnąć to ja już nie będę miał żadnego kontaktu z laskami ze studiów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rok lub dwa po zakończeniu studiów kiedy to uczucie mogłoby teoretycznie wygasnąć to ja już nie będę miał żadnego kontaktu z laskami ze studiów. lapka.gif x ale chyba pójdziesz do jakiejś pracy :p ? A tam nie jedna będzie świeżo po rozstaniu lub z kryzysem w związku. Pytanie tylko czy będzie zainteresowana, bo sam fakt, że jest wolna nie znaczy że rzuci się na wszystko co będzie na nią chętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ty sam jesteś wartościowy ? Skromny ? Pracowity ? Sam sobą coś reprezentujesz ? Masz jakieś pasje oprócz roochania, chlania i imprez ? Często ci którzy szukają cudownych dziewic orleanskich sami są NIC NIE WARCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie...bo idąc waszym tokiem myślenia...skoro tylko zajęte laski są wartościowe...to chyba analogicznie to działa w przypadku facetów :P ? Więc jak autor i jemu podobni wpisujący się tu są singlami...to wg ich teorii są gooofno warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autor, nie sadzilem ze tak sie temat rozkreci. Nie jestem na pewno swiety, ale zly tez nie jestem, mialem tylko kilka kobiet, raz korzystalem z uslug prostytutek, ze 4 przygody i jeden zwiazek za soba, ale patrzac po moich kolegach, to mysle ze jestem swiety bo oni chodze do dzwifki przynajmniej raz na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz korzystalem z uslug prostytutek x z prostytutek korzystają wyłacznie skończeni desperaci, którzy nie są w stanie nawet wyrwać na disco nawalonej blondynki typu Oksana. Żeby w tak młodym wieku musieć korzystać w usług prostytutek tylko po to by zaliczyć to nie wiem jak trzaa być szpetnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45 jak się obracasz w kręgu patologii , myślę że nie jesteś jakimś programista , lekarzem czy inną osobą która sobą coś reprezentuje , pochodzisz z nizin społecznych gdzie patologia i chodzenie na prorystutki jest na porządku dziennym więc myślisz że każdy taki jest , nie zdziwię cię 90 % facetów nigdy u prostytutki nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam rozumieć że chodziles na prostytutki a teraz wymagasz porządnej ? Wartościowej ? Ty jesteś niedorozwiniety i jedyne na co zaskuzyles to na doopodajke albo była prostytutke z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, musisz być bardzo nieatrakcyjnym (prawdopodobnie nie tylko z wyglądu) w oczach kobiet mężczyzną, że musisz korzystać z usług prostytutek. Jesteś nieatrakcyjny, a w dodatku pochodzisz z jakichś nizin społecznych skoro wszyscy Twoi koledzy to k********arze... Chcesz dziewczyny ładnej, mądrej a w dodatku wartościowej...tylko, że taka też bym chciała mieć faceta przystojnego, mądrego i wartościowego - Ty taki nie jestes. Sorry ale szukaj kogoś ze swojej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat kur//wiarz który chodził na dziffki jest ostatnia osoba która może wymagać " wartościowej "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh... akurat jestem programista... 90% mojej branzy wlasnie chodzi na dzifki albo wyrywa laski na disco, ja generalnie raz poszedlem w Tajlandii bo mnie chlopaki namowili to jeszcze jak bylem w zwiazku, potem te 4 przygody to po tym jak sie rozstalem. 90% nie chodzi na dzifki taaaaa.... 90% to nie wie o tym ze to 96% facetow chodzi na dzifki i regularnei sie zdradza, to byl raz bo oni mnie naciskali czulem sie zle, ze to zrobilem, nie wiecie nic o mnie ja jestem porzadny to byl 1 raz, i nigdy wiecej, tacy sa juz faceci nie ma znaczenia czy lekarz czy budowlaniec. Moze ten 1 szy chodiz na drozsze dzifki a ten 2gi na tansze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:14 taki analfabeta programista ? To opowiedz coś o swojej pracy ? Po prostu fantazjujesz , jesteś jakimś robolem z kamienicy i na dodatek dzi//wkarz , współczuję otoczenia bo ja takich facetów nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradziles kobietę będąc w związku ? I taki śmieć szuka porządnej ? Ty to sobie możesz stara kurffe znaleźć bo nawet na puszczalska nie zasluzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zadna patologia, a co mylisz ze programiscie nie moga pojechac sobie na dzifki do tajladnii? dzialalem pod przymusem, to nie byla zdrada, nie kochalem tamtej kobiety presja grupy tak na mnie zadzialala nie uznaje tego za zdrade, nie jestem zlym czlowiekiem... naprawde sa gorsi odemnie, zasluguje na dobra kobiete, moze troche bylem pogubiony i smutny jak tak wszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochalem tamtej kobiety x to desperat z Ciebie jak jesteś z kobietą, która nic dla Ciebie nie znacz :P Jakbyś był prezesem dużego banku, uznanym chirurgiem, zdolnym inżynierem lub popularnym aktorem bez problemu mógłbyś sobie przybierać w atrakcyjnych kobietach a nie pytałbyś sie głupio na forum czy fajne laski jeszcze istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochalem tamtej kobiety- w sensie nie kochalem tamtej prostytutki, chyba kochalem moja dziewczyne i kocham ja nadal nawet jak odeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poszedłem do Tajlandii " ty jesteś uposledzony , myślę że nawet szkoły specjalnej nie skonczylaes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku wszystkie sa dzis wartosciowe. Pytanie, czy Cie stac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym temacie widać ze najwięksi dziffkarze wymagaja porządnych dobrych , wartościowych , żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ktory mial 5 kobiet w wieku 30 lat to roochacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że tak , skoro nie udało mu się aż 5 relacji to znaczy że jest piertoleniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×