Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Internet dla studenta Kraków

Polecane posty

Gość gość

Pytanie jak w temacie. Czy są takie oferty? Przeszukiwałem za czymś takim sieć i jest spory problem ze znalezieniem opcji umowy tylko na okres roku akademickiego. Czy coś takiego jest aktualnie możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze czekam. Rok temu UPC miało taki internet na czas roku akademickiego - umowa na 9 miesięcy. Natomiast teraz nie widziałem takich ofert - UPC ma umowę bez zobowiązań, ewentualnie w innych firmach jest na 11 miesięcy. Podejrzewam, że dopiero pod koniec sierpnia zacznie się coś takiego pojawiać, bo wcześniej nikt się tym nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwuj najlepiej porównywarkę PanWybierak. Jeśli pojawi się taka oferta, to na pewno będzie u nich. Oni w tej porównywarce pokazują jedynie oferty, które są dostępne w przypadku danej lokalizacji. Czyli po prostu masz mocne ułatwienie. A też podejrzewam, że te oferty pojawią się dopiero pod koniec kolejnego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marendos
Ktoś sprawdzał, czy aby na pewno te wszystkie opisy ofert są zawsze aktualne? Z kim się podpisuje umowę? Z operatorem czy z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzałem, kiedy podpisywałem umowę - wszystko się zgadzało. Ogólnie poczekaj na ofertę UPC - ona powinna się pojawić wkrótce. Tzn. nie dają ci 100 proc. gwarancji, ale to wnioskuję po artykułach, które pojawiają się w sieci. W ubiegłym roku dawali umowę na 9 miesięcy roku akademickiego i to już był konkret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw sprawdź, czy w ogóle UPC jest dostępne pod adresem, gdzie masz mieszkać. PanWybierak powinien ci to pokazać. Jeśli na pewno będzie opcja podłączenia u ciebie tego netu, to wtedy bierz to na poważnie. A jeśli nie, to wybieraj innych operatorów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej

internet toya będzie dobrą opcją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×