Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczyna1909

Tabletki antykoncepcyjne na zaburzenia hormonalne

Polecane posty

Gość Dziewczyna1909

Hej dziewczyny! Mam problem z nadmiarem testosteronu i niedoborem SHBG. Dostałam na leczenie tego tabletki antykoncepcyjne. Ale czy jest jakiś inny sposób na leczenie tego? Znalazlyscie się może w takiej sytuacji ? Myśle ze te tabletki to nie jest rozwianie problemu bo przecież kiedyś i tak będę musiała przestać je brać żeby zajsc w ciąże.. a wiec pytanie do was. Czy na takie problemy lekarz przepisał wam inne tabletki niż antykoncepcyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leć do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej do ginekologa, jeśli jest inny sposób na leczenie - decyduj się na co innego. a zamiast tabletek w ramach antykoncepcji możesz kupić tester Afrodyta, działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alina
Ja biore belarę ,takie dobrał mi lekarz i bardzo mi pasują.po pierwsze od pierwszego dnia mam zabezpieczenie,ale też bardzo mi pomogły na PMS. Nie mam juz tak bolesnych miesiączek co bardzo mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem na tabletkach anty. TEz ze względy na zaburzenie hormnalne. PSO itd. TEz czesto zastanawiam się co dalej...mam 30 lat. ILe lat to by trzeba brac i jakie beda tego skutki. Czuje się po nich dobrze, miesiaczki są regularne, nie tak obfite, bez bólu. Cera i włosy lepsze. Ale za jaką cene...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×