Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dobra Restauracja w Opolu czy byliście w niej ?

Polecane posty

Gość gość

http://regius.com.pl/ Hotel „REGIUS” *** 45-920 Opole (dzielnica Czarnowąsy) ul. Jagiełły 8a Hotel +48 77 469 68 31 Restauracja +48 884 100 467 e-mail : recepcja@regius.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo ta restauracja ? http://www.podczarnymwasem.pl (Gościniec pod Czarnym Wąsem) /restauracja/Opole – Czarnowąsy ul. Jagiełły 8b tel. +48 77 5472617 Rezerwacje tel. +48 77 5472617 Kontakt Manager +48 602676050 e-mail: manager@podwasem.pl fb: www.facebook.com/podczarnymwasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie może być dobra restauracja gdyż nigdy nie zaproszono mnie tam na darmową degustacje. gesslerowa zapraszają do złych mnie do dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnowąsy – dzielnica Opola, położona w północnej części miasta, między Borkami a Wróblinem. Miejscowość wraz z obrębem ewidencyjnym wsi włączono do Opola 1 stycznia 2017 roku. Wikipedia Powierzchnia: 9,64 km² Pogoda: 32 °C, wiatr płn.-wsch., 14 km/h, wilgotność 40% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 199 zł. Wyświetl hotele Województwo: Województwo opolskie Czas lokalny: wtorek, 14:33 Prześlij opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo ta restauracja ? http://www.pubriana.pl/uploads/1/1/3/9/113925177/published/pub-lg_1.png?1509370537 Pub Riana w Opolu Obraz Szukasz miejsca, w którym zrelaksujesz się po ciężkim dniu, dobrze się zabawisz i smacznie zjesz? Odwiedź Pub Riana (dawna Canada) w Opolu, przy ul. Krzanowickiej 115. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy miejsce, gdzie w miłej atmosferze spędzisz wieczór ze znajomymi, potańczysz i obejrzysz mecz, racząc się wyjątkowym jedzeniem, oryginalnymi drinkami lub zimnym piwem. W naszym menu znajdziesz codziennie inne dania obiadowe wywodzące się z najlepszych tradycji kulinarnych polskiej kuchni, a także hamburgery, frytki, pizzę i kebab. Wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu, wyłącznie ze świeżych składników pochodzących od sprawdzonych, regionalnych dostawców. Oferujemy pyszne jedzenie na miejscu i z dowozem do domu! Jesteśmy pubem, do którego możesz przyjść z całą swoją ekipą, zagrać w bilard, piłkarzyki oraz lotki. Organizujemy imprezy okolicznościowe, a także imprezy taneczne – z zespołem lub DJ-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i dobra jest ta restauracja nie wiem (chodzi o Riane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie
Hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Mcdonald,s to nie restauracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
w Opolu są 3 Mcdonald,s A Restauracja McDonald's Opole · 694 495 960 Otwarte ⋅ Zamknięcie: 02:00 Strona Trasa B Restauracja McDonald's Opole · 694 495 961 Otwarte ⋅ Zamknięcie: 00:00 Strona Trasa C Restauracja McDonald's Karolinka Opole · 694 496 039 Otwarte ⋅ Zamknięcie: 21:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
KFC Karolinka 4,271 opinii z Google Fast food Lokalizacja: Karolinka Adres: Wrocławska 152/154, 45-837 Opole Godziny otwarcia: Otwarte ⋅ Zamknięcie: 21:15 Telefon: 22 536 36 36 Zaproponuj zmianę Pytania i odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Aquarele jest dobrą restauracją. Często tam wpadaliśmy na obiadki rodzinne przed zamknięciem. Jak sytuacja się unormuje na pewno tam zawitamy. Smaczna kuchnia fajne klimatyczne miejsce z dobra obsługą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Aquarele.  Lubimy tam chodzić na rodzinne obiadki. Ładnie urządzona restauracja z dobrym i urozmaiconym jedzeniem. Miłą obsługa. Są godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wybraliśmy się z rodzinką na niedzielny obiad do Aquarele. I bardzo nam się podobało. Ładnie urządzona restauracja. Menu tak ułożone by każdy mógł sobie wybrać coś co lubi. Bardzo miła i pomocna obsługa. Jedzonko smaczne ładnie podane i szybko przygotowane. Wszystko świeże i dobrej jakości. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem w Opolu to częstą wpadam na obiad do Aquarele. Bardzo lubię tą restauracje. Serwują smaczne jedzonko. Obsługa miła i sprawna i ceny przyzwoite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×