Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helka124

Rodzice mojego chłopaka pomocy!!

Polecane posty

Gość Helka124

A wiec, mam 18 lat i jestem w związku z Oskarem.Bądź związek jest na prawdę świetny, wiadomo czasem są gorsze dni, czasem lepsze.. ale na naszej drodze stoją jego rodzice-nienawidzą mnie. Notorycznie wyzywają mnie od kurw,szmat, ze jestem zła dziewczyna, nie dla niego, ze go nie kocham i chce wykorzystać, ze już się przekonali jaka ja jestem( prawie w ogole mnie nie znaja). Na początku było w porządku, matka Oskara nadużywała alkoholu i zawsze słyszałam a to, ze jestem złodziejka, a to, ze jego ubrania sprzedaje a przeróżne, ze jestem p******a, ale jakoś próbowałam nie reagować, dzielnie pomagałam jej w czym mogłam, bo nie ma córki, ale 4 synów. W końcu miarka się przebrała- wracałam z pracy z zza granicy szybciej o pare dni i chciałam zrobić mu niespodziankę, a o terminie wiedziała tylko jego matka i co? Jak zwykle moja niespodzianka poszła się je.... zdenerwowałam się wiadomo i pisaliśmy po prostu na Facebooku, okazało się, ze jego matka kazała założyć w komputerze jakiś program hakerski by śledzić nasze wiadomości... wszystkie... prywatne... możecie wiedzieć... ja po prostu byłam załamana... i zaczęli mieszać w to moich rodziców, gdzie to w o gole nie ich sprawa, wysyłać jakieś kopie... wstyd... a teraz sutuacja wyglada tak ze co chwile w domu mojego chłopaka są afery, zakazują mu sie ze mną spotykać i gdzie kolwiek wyjeżdżać, wyzywają mnie co chwile,Oskara ścigają po mieście samochodem... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze bardziej szczery
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo debilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×