Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 30 lat, mniej wiecej w wieku 35 lat chce zalozyc rodzine czy jest sens

Polecane posty

Gość gość

czy bede juz za stary na dzieci? czy lepiej nie zawracac sobie glowy z rodzina w takim wieku bo bede kiepskim rodzicem? czy lepiej wczesnie zakladac rodzine i miec dzieci np do 30 stki czy pozniej faktycznie to juz nie ma sensu. Bo np ja mam 60 lat moje dziecko dopiero 20 -25 czy to juz za pozno co mylicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinę zakłada się z kobietą kochana, wtedy dzieci wychowują sie wśród miłości a nie wtedy, gdy czas na to wg innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
:) ja też mam 29 i mi do rodziny nie spieszno a KIEDYŚ chciałabym, tylko mnie jakoś nie ciągnie do ciąży porodu i takich tam, no trudno:) x . Bo np ja mam 60 lat moje dziecko dopiero 20 -25 czy to juz za pozno co mylicie? x :D też mnie to dręczy, ale to chyba zależy, czy zachowasz młody umysł i psychikę:) to nie jest taka straszna różnica jak na rodzic-dziecko, z moimi rodzicami mam podobnie, nie przeszkadza mi ich wiek fizyczny, a to co mają we łbach toksycznego, ale tak zawsze było, po prostu z wiekiem sie im pogarsza coraz bardziej więc liczy się to co ma się w łebku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam! Jesteś kretynem. Normalnie to ludzie się spotykają, zakochują, przychodzi dzisiaj moment że pragną być ze sobą na całe życie, mieć rodzinę, dzieci...To jest normalne a nie kalkulowanie i gdybanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinę należy założyć dokładnie jak się ma 33 lata 4 miesiące i 21 dni. Tylko debile zakładają rodziny w innym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest kretynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam! Jesteś kretynem. Normalnie to ludzie się spotykają, zakoch*ją, przychodzi dzisiaj moment że pragną być ze sobą na całe życie, mieć rodzinę, dzieci...To jest normalne a nie kalkulowanie i gdybanie! x taaak szczegolnie jesli nie maja stabilnej pozycji zawodowej mieszkania jakischs zrodel dochodu, wtedy poznaja sie pragnabyc ze sobia i mieszkaja pod mostem bo milosc jest najwazniejsza, jasne, myslenia takie moze miec tylko ktos kto ma 20pare lat, potem juz sie tak nie mysli chyba ze ma sie zaplecze w postaci bogatych rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież 60 lat to jeszcze nie niedołęzny starzec, a dziecko w wieku 20-25 lat będzie już samodzielne, a powinno byc... Niektórzy w wieku 60 zostaja tatusiami i się nie przejmuja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tygrysek mruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest kretynem. A co jesli do 35 roku nie spotkasz tej odpowiedniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tygrysku gru,gruu,obiecałaś za rok zmienić swoj stan cywilny,trzymam Cię za słowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 i wciąż czekam na tego swojego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 i wciąż czekam na tego swojego jedynego. -dziewica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
To w końcu ile masz lat 30 czy 60? no chyba ze pierwszy wpis nie jest Twój : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
O matko, juz sie zebralam w sobie i jeszcze raz przeczytalam : ) czaje o co biega : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli biedni lub niezamożni ludzie nie.moga mieć rodziny, dzieci, itd. ?!?!? Znowu to samo! Niedługo wrócimy do średniowiecza i będziemy ich palić na stosie aby się nie rozmnażali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Chcesz dziecko teraz to je miej, chcesz później to miej je później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem na swoim przykladzie,mam 32 lata szukałem jakis czas w sumie kilka lat chcialem zalozyc rodzine i miec zone i dzieci ...nadal jestem sam a mam mnostwo pasji,kocham ludzi a nie trafialem nigdy ...im dalej w las tym więcej drzew jestem coraz starszy i coraz mniejsze szanse mialem ,musialbym byc bogaty albo piekny ,jestem prostym mezczyzna .Cierpiac przez te proby znalezienia rodziny tylko meczylem sie bezskutku.Obecnie odpuscilem na zawsze bo nie ma nadziei.Pogodzilem sie jak dojrzaly czlowiek ze bede sam.Oczywiscie nie narzucam tego ale przecietnemu facetowi po 30tce zalozyc rodzine jesli nie jest majetny czy nie ma jakiejs szczegolnej zalety raczej szanse sa nikle .Prawdopodobienstwo to uwazam 1 do 100 jakby obliczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52 Trzeba walczyć dalej ja mam 24 i dalej mam nadzieję że kiedyś kogoś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jesli sie chce jak najbardziej,wiosna tego roku sie pogodzilem nie jest to mozliwe dokonac ,oczywiscie nie narzucam zdania na kwestie innych.Ja juz wybralem samotne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto milosci szuka ten nikogo nie kocha,nie znosze szukania na sile mozna miec wartosciowe zycie samotnie tez,nikogo nie zmusimy do uczucia,to nie kurs krawieckie czy prawa jazdy gdzoe sie uczymy tu sa uczucia zywych ludzi,czasem trzeba sie pogodzic ze sie bedzie samotnym na tym polega odpowiedzialnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lamentacje faceta ze nie moze znalezc milosci to skrajny egoizm bo milosc to nie tapanie nozka i nalezy mi sie to tez sporo odpowiedzialbosci,nieznosze takiego epatowania tym,chcesz sie staraj nie dajesz rady znalezc to odpusc a nie skoml jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×