Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham go ale od miesiaca jestem nieszczesliwa

Polecane posty

Gość gość

Jestem ze swoim chlopakiem ktorego kocham ale ostatnio czuje sie nieszczeskiwa. Nie chce go zostawiac bo czuje ze byloby jeszcze gorzej i zalezy mi na nim. Na poczatku bylo cudownie, on wyciagnal mnie z dolka psychicznego ktory ciagnal soe kilka lat. Ale ostatnio czuje ze znow sie wykanczam. Chcialabym aby bylo jak kiedys albo i lepiej lecz nie wiem jak mam do tego wrocic. Tak bardzo brakuje mi tej znajomosci sprzed kilku miesiecy, prosze o rady ;cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co zauroczenie mija i tyle , tego się nie da zatrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaczek z mydlem40
psychiatra i bierz leki , bo inaczej rozpieprzysz kazdy zwiazek, to nie kwestia zmian w zwiazku a zmian twojego nastroju , pod wplywem uniesienia ( z dolka jak napisalas wyszlas bo sie zakochalas) . koniecznie potrzebujesz leku , poprawiacza nastroju o nazwie Lamotrix i on cie ustabilizuje , inaczej nigdy nie bedziesz szczesliwa ani sama z soba ani z kims....ten facet byl przy tobie gdy bylo z toba zle, nie zasluzyl na to zeby byc wiezniem twoich nastrojow, zrob to dla was obojga i zacznij sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapełniłaś lukę w jego potrzebach psychofizycznych, on się ustabilizował, teraz może juz wie kogo chce i zapewne to nie jesteś ty. Będzie z tobą z doskoku do seksu do czasu, gdy wejdzie stabilny związek z tą, która kocha. Nie powie ci tego, bo kto mu dogodzi teraz, gdy tamtej jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jesli to nie kwestia lekow? Bylam szczesliwa bez nich bo byl on, a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylas szczesliwa bez lekow bo pojawila sie nowa sytuacja , strzal adrenaliny, teraz spowszednialo i dawne zaburzenia emocjonalne badz psychiczne sie znowu uaktywnily. rob co chcesz albo sie zaczniesz leczyc i spojrzysz na swoj zwiazek z nowego punktu widzenia albo pozamiataj wszystko.twoje zycie twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×