Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprawdziłem ile zarabia poznana dziewczyna i ogarnął mnie pusty śmiech

Polecane posty

Gość gość

Poznałem na portalu randkowym dziewczynę. Ma wpisaną nazwę stanowiska. Początkowo w ogóle od niechcenia jej odpisywałem, bo tak atrakcyjne dziewczyny zwykle się mną nie interesują ale widocznie moje najnowsze zdjęcie robi wrażenie ;) Ku mojemu zdziwieniu, widzę, że ona jest mną o dziwo zainteresowana i może nawet dojdzie do spotkania. Dlatego, z ciekawości sprawdziłem jakie są zarobki na jej stanowisku :D od 12 do 14 tyś miesięcznie a ja zarabiam 3 tyś :D No cóż, póki bańka mydlana pryśnie, na randkę mogę pójść i zobaczyć jak się randkuje z takimi dziewczynami i co tracę przez to, że nie postarałem się bardziej o mój rozwój kariery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a może porostu desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie to sprawdziłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo pustaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustaku ,pieniądze to nie wsztystko!pomagają w życiu ale nie gwarantują szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ja wiem, pochodzę z bogatego domu i pewnie właśnie dlatego nie miałem tego motorka w tyłku, żeby zarabiać, zarabiać, zarabiać. Ale jak ona zarabia przynajmniej 2 razy więcej ode mnie to sądzę, że w najlepszym razie stać ją na droższe wycieczki i na dłuższą metę nie chciałaby być z tzw gołodupcem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za interesowność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co ja ogarnie na widok tych twoich 3 tysiow. Jak po wspolnej nocy na poduszce znajdziesz koperte z kasa to wiesz ze tez ci zrobila lustracje. .buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie informuję ile zarabiam w żaden sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja interesowność? Ja po prostu myślę, że facet, który zarabia mniej i to o wiele mniej, nie jest interesujący dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież ją zainteresowało podobno twoje zdjęcie a nie stan konta? Teraz powinna cię ogarnąć rozpacz, jak się dowie, ze to korzystne zdjęcie to twojego bogatego kumpla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza ciepła posadka do emerytury za 2800 na m-c czy 5800 w dużej spółce akcyjnej ? Robota podobna, w tej drugiej mniej i żadnych kontroli jak dotychczas(1/2 etatu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×