Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irek56

Czy kobiety lubią jak facet bawi się nim?

Polecane posty

Witam Mam pytanie do kobiet ogólne czy lubią jak facet się nim bawi czy to was podnieca czy wręcz przeciwnie.dlatego że zmam sprzeczne opinie to jestem ciekawy takiego ogólnego zdania kobiet na ten temat.miłyfacet2@onet.pl. Czekam na wasze opinie i jestem bardzo ciekawy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
a Ty lubisz jak kobieta się Tobą bawi, dotyk, szept, zapach, pocałunki, taniec? W drugą stronę jest dokładnie tak samo, no chyba, że zdarzyła się ochota na szybki numerek, to wtedy raz, dwa i każdy w swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem że facet chce by jego kobieta miała wytrysk, bo to znaczy że było jej wspaniale, więc nie dziwi mnie to że i mój partner chce bym miała wytrysk, trochę to zawstydzające ale jest bardzo przyjemnie, więc ok . Jednak gdy zechciał bym na niego nasiusiała, czy też bym przy nim oddawała mocz to czuje się trochę skrępowana, dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
z tym sikaniem i tym podobnymi, to nie mój klimat, fajne doświadczenie to rodzaj zniewolenia, ale u mnie to musi iść powoli, aż do równoważenia bólu przyjemnością. Jest fajne ale nie zawsze i wychodzi na to, że muszą być pieszczoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię jak kobieta się mną bawi swoim ciałem i umysłem ja również się tym samym odwzajemniam oczywiście na tym polega gra miłosna ale spotkałem się z taką sytuacją że kobieta zamyka oczy na widok penisa którym się bawię na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś fajną kobietą to może popisz na mojego maila milyfacet2@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
czy taką jestem, mam nadzieję, na pewno jestem jedyną, która odpowiedziała na post, więc opisywanie mnie w taki sposób oczywiście mile pobudza zmysły, jednak jestem dorosła, więc dzisiaj nie, ale nie wykluczam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbyś wydoic mojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeczywiście odpowiedziałaś jako jedyna więc pozostaje mi tylko nadzieja że w przyszłości do mnie napiszesz a to już dużo więc z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście tutaj nienormalni. Takie piękne, kulturalne zakończenie rozmowy. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×