Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 48 prawik

48 lat i prawik, są jeszcze jakieś pytania?

Polecane posty

Gość 48 prawik

nie mieszkam z rodzicami, jestem niezależny odkąd miałem 20 lat, mam stałą prace, mieszam sam, wyglądam na nieco ponad 30stke, wysoki 180, szczupły, zadbany, niepijący i niepalący, nie wiem gdzie i jak poznać kobiete, jestem raczej nieśmiały, chciałbym poznać kobiete na przyjaźń, do związku, może nawet założyć jeszcze rodzine, po disco się nie włócze, jakieś rady?

Gość gość
Burdel kolego,burdel. Tam poznasz smak seksu. Na nic wiecej już nie możesz liczyć,znam sam ten ból z autopsji!!?

Gość gość
Podpisuję się pod radą gościa z 10.30, serio. Wybierz jakiś porządny przybytek, nie zaluj kasy. Kilka razy i rozsmakujesz, nabierzesz wprawy i pewności siebie. Jestem kobietą, więc nie jest to rada jakiegoś napalonego, zboczonego ogiera.

Gość gość
Gdyby tu napisała kobieta,że ma 30+ i jest dziewicą też byście jej poradzili skorzystanie z takich usług ?

Gość gość
Gdyby tu napisała kobieta (nie 30 tylko 48 lat, bądźmy sprawiedliwi jak już) z podobną sprawą to prawdobodobnie dostałaby od razu parę obleśnych ofert seksualnych. Gdyby miała 30 lub mniej to jeszcze więcej. A całe to forum krąży wokół tezy, że kobieta po 30tce nie ma już co liczyć na więcej niż rżnięcie przez napalonego zboka (bo na to to są chętni zawsze). 48-letni prawik jest w podobnej sytuacji i dostaje podobne porady. W obu przypadkach durne zresztą.

Gość lekcja od zwykłego ziomka
Zagadaj kobiete na targu, w mięsnym lub w kolejce do kasy w markecie. Możesz też kasjerki podrywać. Bardzo to proste. Twój problem to lenistwo i wygoda, bo aby zdobyć kobiete potrzebna inicjatywa i czyny oraz troche wyobraźni. One cie nigdy same nie zagadają bo to tchórze, więc albo ty albo nici.

Gość wszystkie są moje
kurde, 48 i nigdy nie roohać to troche dziwne, pewnie masz kompleksy i nie wiesz jak zarywać panny, a tak naprawde to jest to bajecznie proste

Gość gość
Ok.Stosunku nie odbyłeś. To wiemy. Zakładam, że podstawy czyli całowanie się z dziewczyną i zdejmowanie stanika jednak zaliczyłeś w młodości.

Gość gość
22:12 taa i jeszcze stawiać drinki i udawać że nie chodzi o sex aby nie wyjść na zboka?

Gość wszystkie są moje
nie pije i nie stawiam drinków, za to prawie komplementy i rozmawiam z kobietami bo one lubią dużo gadać zwykle, a po knajpach czy klubach się nie włócze bo to strata czasu, poznaje kobiety w naturalnym otoczeniu, czyli sklepy, galerie, przystanki autobusowe itp., mam taki talent że każdą zagadam

Gość czasy poniżej dna
wiele kobiet tylko interesuje ile możesz na nie wydać bo to tępe suki

Gość gość
panienka z ogłoszenia, dobrze wybadaj, bo sprawa nietypowa, kasy nie żałuj, parę razy i nabędziesz wprawy, jak masz problem z erekcją, bo wa1sz konia + twój wiek, to weź jakiś środek albo idź do seksuologa

Gość 48 prawik
nie mam problemów z erekcją, cała hydraulika świetnie działa, tylko miłej kobiety brak

Gość gość
chodzi mi o to, czy podczas zbliżenia "na żywo"ci stanie, a gdy będziesz w środku to czy ci nie oklapnie; są takie "powikłania" po bicia latami niemca w hełm; jeśli się nie masturbujesz, to grozi ci przedwczesny wytrysk jak szczawikowi mam 33 i też jestem zero w te klocki, ale gdybym miał czekać do 48l, to jednak poszedłbym do "córy koryntu" - trzeba tylko dobrze wybrać i mieć szczęście trafić na odpowiednią panienkę poza tym jeśli spotkasz babkę i miałoby dojsc do zbliżenia, to czekają Cię 2 scenariusze: albo uciekniesz (przerośnie Cię to) albo babka kapnie się, że jesteś zerowy w temacie ( i nie pomogą ściemy, że dawno z kimś nie byleś, miałeś trudny ostatnio czas, chorowałeś i inne tłumaczenia) i może Cię ośmieszyć, obgadać; dlatego warto sprawiać wrażenie, że jednak ogarnia się temat, bo ludzka kpina nie ma ceny i limitu

Gość 48 prawik
gość dziś nigdy nie pójde do burdelu ani nie zapłace za seks, to ohyda i bezmoralne, mam swoje zasady, najwyżej umre jako prawik jeśli nie trafie na miła i wyrozumiałą kobiete

Gość gość
bardziej myślałem o jakimś zasponsorowaniu, jak cię stać, ale ok, jak wolisz w takim razie nie ma więcej pytań..;p

Gość 48 prawik
gość dziś stać mnie ale sponsoring odpada, mam swoje zasady i ich nie łamie

Gość Juzeff
@48 prawik 2018.08.05 Moze wolisz facetow? Obc...... komuś, a nuż ci sie spodoba ;) Ewentualnie zawsze mozesz sprobowac rozwijac zainteresowania okultystyczne (krwi dziewicy masz pod dostatkiem). Ps. A tak bardziej powaznie: masz 48 lat, a to juz prawie jedna noga na drugim swiecie. Zostaw jak jest. W tym wieku to nawet jakby ci sie mialo nie spodobac to i tak bedziesz zalowac.

Gość Juzeff
Moze troche rozwine, opcje sa 2: 1. Sprobujesz w wieku 48 lat - spodoba ci sie i bedziesz pluł sobie w brode ze zmarnowales 32 lata. 2. Sprobujesz w wieku 48 lat - i ci nie siadzie: to bedziesz sobie wyrzucal, ze 32 lata meczyla cie taka p*****la.

Gość gość
gość 2018.08.31 Wiemy, ze kobiety chca roochaczy i d****arzy nie musisz nam przypominac

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować