Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Były facet mojej dziewczyny powodem kompleksów

Polecane posty

Gość gość

Dziś po stosunku z dziewczyną nieco upojeni winem rozmawialiśmy o swojej erotycznej przeszłości. Jesteśmy ze sobą od niespełna 4 miesięcy i do tej pory mało mówiliśmy o swoich ex. Byliśmy oboje podkręceni i zapytałem o jej byłego, o to jaki był w łóżku, jakie najdziwniejsze rzeczy razem robili itp. Ona początkowo nieco się wstydziła, ale w końcu się rozkręciła. Padło pytanie o nagrania i fotki ze stosunków. Zaczerwieniła się i skryła twarz w dłoniach, a ja ciagnąłem temat. Zapytałem czy ma coś co może mi pokazać. Podnieciła mnie ta myśl, nawet powoli znaku zacząłem robić się twardy. Ona się zgodziła wzięła laptop w rękę i dłuższą chwilę w nim grzebała zanim pozwoliła mi spojrzeć. Na zdjęciu była ona i jej były, zupełnie nago. Zdjęcie było zrobione w lustrze i nie obejmowało ich twarzy. Ale to co zwróciło moją uwagę to jego przyrodzenie. Było wielkie... Nie wiem ile mogło mierzyć, ale moj***ardzo przeciętne nie ma nawet podejścia. Od tej chwili wciąż o tym rozmyślam. Jak każdy facet chciałbym aby mój penis był większy, ale do tej pory nie był to problem, który spędzał mi sen z powiek. Wiedziałem, że nie jestem nazbyt chojnie obdarzony przez naturę i przypuszczałem, że mogę pod tym względem ustępować innym facetom, z którymi spotykała się moja dziewczyna, czy też moje byłe. Do tej pory było to jednak jedynie przypuszczenie, a dziś stało się faktem. W dodatku ten rozmiar. Różnica jest naprawdę pozwalająca. Od chwili gdy zobaczyłem to zdjęcie niemal bez przerwy o tym myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było nie grzebać w przeszłości jak nie byłeś na to gotowy. Nic sobie nie zakładaj wcześniej albo załóż, że kolo miał olbrzyma... :) Jak jest z Tobą tzn., że jej taki jak Twój też pasuje...a może koleś nie był mistrzem igraszek tylko miał dużego...i kończył szybko, albo nie zawsze mu stawał itd. Albo było super ale ją wkurzał... Skoro z Tobą jest tzn. Że jest OK...a jak nie to Cie zostawi kiedyś. Luz. Znajdziesz sobie inną. Nie kombinuj za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, to co piszesz ma naprawdę wiele sensu. Zawsze wydawało mi się, że jestem realistą i myślałem, że tak też jest w tym przypadku. Niby wiem, że związek nie kończy się na seksie, a dobry seks nie zależy od wielkości członka, ale mimo wszystko dziwnie mi to doskwiera. Co ciekawe ona pokazując mi to zdjęcie nawet słowem nie wspominała o rozmiarze. Ja też nie chciałem poruszać tego tematu. Muszę to przetrawić jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że moja partnerka nie miała przede mną żadnego chłopaka. Była 20 letnią dziewicą. Na mojego 12 cm nie narzeka i niech tak zostanie. Jedyny problem to taki że orgazm osiąga jedynie w pozycji na jeźdźca albo poprzez robienie jej dobrze oralnie +rimming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat nie tak dobrze...za chwile przyjdzie taki moment (przychodzi z wiekiem u kobiety), ze stwierdzi, że w sumie to życia nie posmakowała i jest ciekawa jak to jest z innym facetem...że Cie kocha itd. ale chce spróbować...i przy nadażającej sie okazji spróbuje. Obudzisz się więc pewnego ranka z „porożem jelenia”...a jak się dowiesz o tym po jakimś czasie - bo takie rzeczy zawsze wychodzą - to będzie równie trudno się z tym pogodzić. Prawda jest taka, ze przyrodzenia nie powiększysz ale możesz się bardziej postarać...znam gościa, który nie jest mocno obdarzony, normalnie raczej...ale kiedyś na imprezie rozmawiały ze sobą 3 laski, ktore z nim miały do czynienia i tak go wychwalały, ochy, achy jaki to jest w łóżku itd. , że gdybym nie był świadkiem tej rozmowy to bym nie uwierzył. Maślane oczy non stop...a nie był to typ modela. Ale grzeczny wygadany koleś, inteligentny - miał to coś i potrafił co nieco....jakby miał większego to by chyba musiał uciekać bo by go goniły i chciałybsiłą brać :D Grywaliśmy razem w piłkę w weekendy i nawet chciałem go kiedyś zapytać con takiego robi widząc pod prysznicem, ze nie jest jakims olbrzymem w spodniach ;) ale w stwierdzilem, ze to w sumie mało grzeczne wypytywać o takie rzeczy chlopa, z ktorym jestem tylko na czesc. Wniosek - Mniej mierzenia i porównywania a więcej skupiania się na tym co teraz i starania się, żeby Wasze Panie były usatysfakcjonowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zaczerwieniła się i skryła twarz w dłoniach, a ja ciagnąłem temat.." słaba bajka, wymyśl lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilę temu dostałem od niej maila z kolejnym zdjęciem. Znowu są na nim we dwoje... Tym razem jest to akt. Nie wiem co myśleć. W treści wiadomości znajduje się tylko emotikona. Nic nie odpisałem i udaję, że nic nie dostałem. Nie wiem co to może oznaczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Cie to nawet krecilo...wiec Ci wysyla, zebys sie napalił i ją wybzykal. Otworzyla sie przed Toba a Ty za duzo kombinujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialaby trojkata z Wami dwoma. Ty też musisz mu obc...ąć wtedy będzie Cie traktować jak równego sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walisz ściemę, to twoja fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że nie jesteś pewnym siebie facetem, więc Cię rzuci to pewne. I nie z powodu wielkości ptaka, - choć zawsze lepszy większy niż mniejszy - a z powodu tego,że się przejmujesz jakimś kolesiem poza tym skoro z nim już nie jest tzn. , że jakimś orłem w łóżku nie był albo miał inny feler. Mają ludzie problemy...niech mnie licho...motyla noga. Przyprowadź ją do mnie- nie będzie chciała wyjść - obiecuje. A Ty się przejmuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×