Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypełnianie zmarszczek, modelowania twarzy, kraków, gdzie?

Polecane posty

Gość gość

Na mojej twarzy pojawiły się pierwsze oznaki starzenia i głębsze zmarszczki, na które raczej już krem nie pomoże. Chciałabym wybrać się na zabieg ich usunięcia kwasem hialuronowym. Szukam dobrego specjalisty gdzie nie nabawię się działań niepożądanych. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga9008
też bym się chętnie dowiedziała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość undela
Myśle,ze na początku warto byłoby wybrać się do kliniki na konsultacje niż od razu zapisywać sie na kwas hialuronowy. Powiedzieliby Ci jakimi metodami najskuteczniej będzie usunąc zmarszczki z danego regionu twarzy.Bo oprócz kwasu hialuronowego jest coś takiego jak botoks. I botoks może dawać również dobre efekty. Zapisz się tutaj: http://www.derma-clinica.pl/ Jedna z lepszych klinik w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd932
Świetnym lekarzem jeżeli chodzi o zabiegi estetyczne jest dr Dominik Ludew, przyjmuje w Ruczaj Clinic na Ruczaju. Wykonywałam wolumetrię i botoks i efekt jest świetny i bardzo naturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrewee
A ja polecam zabiegi medycyny estetycznej w klinice Dr Legrand w Krakowie. Wykonywałam botoks i powiększenie ust. Efekty są świetne, bardzo naturalne, pani doktor ma świetne podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_j
Też niedawno przerabiałam ten temat, strasznie się bałam bo pierwszy raz zdecydowałam się na taki zabieg. Po przejrzeniu opinii w internecie zdecydowałam się na zabieg u doktora Dominika Ludew w Ruczaj Clinic, najpierw był szczegółowy wywiad lekarski a potem konsultacja co mogę poprawić. Polecam z całego serca Pan Doktor jest rewelacyjny, ma ogromną wiedzę w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej, bardzo dokładnie odpowiada na każde pytanie i nie ignoruje obaw pacjenta. Efekt przerósł moje oczekiwania, nie mogę napatrzeć się w lusterko i każdy prawi mi komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnMyMind
Bardzo ważną rzecza jest to, na jakim preparacie dany lekarz pracuje. Np pani dr Małgorzata Ornatowska, pracuje na preparacie Restylane. Ten mi właśnie polecała, ze względu na to, że preparat jest bardzo bezpieczny i jest najszerzej przebadanym preparatem na rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala88
też polecam Pana dr Ludewa z Ruczaj Clinic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić bardzo dobrą klinikę w Rzeszowie Art Derma Clinic. Ostatnio tam byłam na modelowaniu twarzy i bardzo dobrze robią zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina

a jakie zabiegi na blizny/przebarwienia po trądziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_linka14

Instytut Piękna Bielenda - wypełnianie zmarszczek tzw jadem kiełbasianym, bardzo skuteczny zabieg 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tego typu zabiegi, polecam dr Agnieszkę Wójcik. Wypełnianiam u niej lwią zmarszczkę i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo precyzyjnym lekarzem i ma w tym doświadczenie. Niedługo wybieram się do niej na kolejne wypełnienia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuleczka90

ja tez jestem po zabiegu wypelaniania zmarszczek - wykonywalam go u pani dr Zukowskiej - naprawde swietne podejscie do pacjenta i pewna reka :) Mysle, ze to nie byl ostatni raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Można i bez zabiegów sprawdźcie sobie recenzje Collagen Select

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzon

Polecam salon Sekrety Piękna w Krakowie na ul. Cegielnianej, bardzo profesjonalnie i sympatycznie wszystko przebiegało 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

ja jestem po zabiegu zaffiro na twarz i na szyje. robilam go w klinice sekrety piekna przy cegielnianej. jestem bardzo zadowolona, mam tak delikatna buźkę, że ciągle sie po niej macam hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia
Dnia 4.05.2019 o 15:49, Gość Gryzon napisał:

Polecam salon Sekrety Piękna w Krakowie na ul. Cegielnianej, bardzo profesjonalnie i sympatycznie wszystko przebiegało 😉

aaa dziękuję!! nawet nie wiedzialam, ze mam taki salon pod nosem (mieszkam dwie ulice dalej), jednak dobrze, ze jestem maniaczka kafeterii hahaha :D jak moje dzieci dadzą mi troche wytchnienia, to chetnie umowie sie do nich na jakis zabieg, czuje sie ze zaniedbalam troche po lecie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila77

Ja polecam salon Dermedika Kraków przy Krowoderskich Zuchów. Kiedyś wypełniałam tam zmarszczki na czole,  a ostatnio zdecydowałam się na wolumetrię twarzy. Efekty są super, miła atmosfera i profesjonalny kontakt z klientem. A moja córka robiła tam leczenie trądziku laserem, więc cała rodzina zadowolona 🙂 Naprawdę mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Hej! Szkoda, że nie piszesz skąd jesteś, ale ja ze swojej strony mogę Ci polecić SCM estetic w Krakowie. Korzystam z ich usług już od kilku lat i zawsze wychodzę stamtąd zadowolona. Zdecydowanie można im zaufać. Ja większość zabiegów wykonywałam u dr Natalii Skiby – polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zadowolona jestem z Restylane Skinbooster - fajnie skóra wygładzona, dobry efekt i na prawdę taka rozświetlona. Także myślę ze to był dobry pomysł żeby się na to zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kraków to polecam tylko sekrety piękna. żona od dawna chodzi do nich na zabiegi (nie pamiętam które) i wraca mega zadowolona. Wizualnie też widać poprawę w cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli chodzi o kraków to polecam tylko sekrety piękna. żona od dawna chodzi do nich na zabiegi (nie pamiętam które) i wraca mega zadowolona. Wizualnie też widać poprawę w cerze.

Też bardzo lubię i każdemu polecam to miejsce 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×