Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobiecie trudno jest zakończyć związek?

Polecane posty

Gość gość

Poznałem kobietę, która twierdzi, że jest mną zainteresowana, ale nie może się ze mną spotykać, bo ma chłopaka. Z tym chłopakiem już od jakiegoś czasu jej się nie układa, ale jakoś nie kończy tego związku. Czy kobiecie trudno jest zakończyć związek? Mówi, że gdyby była wolna, to by chciała, a teraz boi się zaryzykować. Jest z tym chłopakiem 2 lata. My znamy się bardzo krótko, ale ona nie chce się lepiej poznawać, bo chce być uczciwa w stosunku do niego. Powiedziałem jej, że chcialbym się z nią spotykać. Liczę na pomoc kobiet, które mają trochę doświadczenia w związkach i może spróbują mi to jakoś wyjaśnić, bo ja niestety tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest Ciebie pewna i obawia się ze gdy zakończy swój zwiazek to trochę się pospotykacie, wykorzystasz ja do seksu i się ulotnisz. Małpa nie puści jednej gałęzi dopóki nie chwyci drugiej ;). Nie warto zawracać sobie głowy osobami które przeskakuja z jednego związku w drugi, bo kiedy Ty się jej znudzisz z Toba może zdobić to samo i rzucić Cie dla przystojnego kolegi który okazał jej zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu woli jego, gdyby nie wolała to by odeszła, logiczne. Jestem w podobnej sytuacji i nie ma sensu usprawiedliwiać takich decyzji na swoją korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tez bylem w takiej sytuacji. Szukaj innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerąbana sprawa zwłaszcza jak do siebie pasujecie i dobrze się dogadujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znają się bardzo krótko i do siebie pasują? Dlaczego tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby naprawdę byla zainteresowana i Jej zależało to zakonczylaby związek w ktorym juz od jakiegoś czasu sie nie uklada.... Chcesz być kołem zapasowym? To tak jak nagroda pocieszenia a nie główna wygrana... jeśli pokazałeś ze bardzo Ci zależy to jest pewna że czekasz. Ultimatum niech wybiera i określony czas na decyzję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 Skąd teoria o tym, że ktoś się kimś znudził? Napisał wyraźnie, że im się z jakichś powodów nie układa. Nie wiesz z jakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 Skąd teoria o tym, że ktoś się kimś znudził? Napisał wyraźnie, że im się z jakichś powodów nie układa. Nie wiesz z jakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:51, czasami po krótkiej znajomosci widać czy osoby mają wiele ze sobą wspólnego i czy nadają na tych samych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od kobiety i od zaangażowania w związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ciężko , mimo wszystko ze im sie nie uklada to ciezko jest odejsc tak po prostu potrzeba troche czasu w koncu sa ze soba dwa lata po za tym ona czuje sie nie pewnie wobec tego swojego partnera choc***ewnie o przywiązanie przywyczajenia itp. ona pewnoe teraz siedzi zastanawia sie czego ona tak naprawde chce i potrzebuje musi byc pewna ze jednak podejmie ten krok i odejdzie ale wtedy tez nie bedzie latwo bedzie potrzebowala czasu by to przeplakac mimo wszystko , rada taka ze albo dasz jej czasu powiesz ze mozesz poczekac na nia miesiąc czy ile uważasz ale nie dłużej albo powiedz że jak sie zdecyduje zeby sie wtedy do ciebie odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałem rozmawiać to powiedziała, że nie chce żebym czekał tylko próbował układać sobie życie. Powiedziała też, że jak coś to się odezwie, no ale ja oczywiście byłem niecierpliwy i jak zacząłem naciskać to przestała odbierać moje telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×