Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Milking Table czyli stół do dojenia penisa

Polecane posty

Gość gość

Mam taką fantazję do zrealizowania, położyć się na brzuchu na jakimś stole gdzie jest otwór tylko na penisa i jajka by od dołu moja kobieta mogła się nim zająć. By albo possała mi w takiej konfiguracji albo z odpowiednim nawilżeniem "wydoiła" ręcznie. Jak to wygląda można wyszukać w necie. Ktoś takie coś próbował? Myślał o tym? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że jest to mega bo też mam taką fantazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktoś pomysł jak to zrobić w domowych warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz to robić częściej to najprościej kupić jakiś tani stół i wywiercić w nim dziurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz stołu bo będzie twardy i nie skupisz się na przyjemności. Tanio nie będzie, ale może jakoś przerobić stół do masażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na stół położysz jakąś piankę, poduszki/koce i będzie miękko a to najtańsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym, że to nie może być za grube (blat, koce, pianki, itp.) bo połowa penisa będzie tylko wystawać a to już się mija z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blat stołu ma 1,5 - 2 cm, pianka i koc to max 1cm a jak zrobisz dużą dziurę średnica 10cm to myślę ze te max 3 cm nie zrobi dużej różnicy tym bardziej że dostęp do penisa będzie. Chyba że masz wacka mniejszego niż 15 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie racja, chociaż im to będzie grubsze tym gorszy dostęp będzie miała do pieszczot jąder a to także lubię. Ale chyba coś za coś. W każdym razie muszę coś wykombinować w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą stół do masażu też nie jest cieńszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że masz wacka mniejszego niż 15 cm. X Mam 12cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że nie tylko mój facet ma takie upodobania. Mój ostatnio mi takie coś szepnął do ucha, nie wiedziałam o co chodzi ale jak wpisałam w neta wszystko się rozjaśniło - nawet mi się spodobało i chętnie mojego tak "wydoję" a jako, że zbliżają się jego urodziny myślę nad tym jak to zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.10 Udało ci się sprawić mu taką niespodziankę? Jaki zareagował, podobało mu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja kiedyś mojemu zafundowałam podobne dojenie z tym, że bez żadnego stołu. Dopadłam go pod prysznicem, stanęłam za nim i rękami zaczęłam się bawić jego klejnotami i penisem. Po jakimś czasie gdy już mu waliłam ręką wpadł mi do głowy pomysł, żeby użyć oliwki. Obficie naoliwkowany ślizgał mi się w dłoniach, mój luby zniżył się w pewnym monecie na czworaka a ja złapałam mu od tyłu i dzięki oliwce mogłam go po prostu doić. Taka wersja 69 ale ja nie byłam pod nim tylko za nim i bez użycia ust. Efekt był taki, że dywanik w łazience nadawał się tylko do prania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×