Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie cierpie takich facetow a widze ich od groma

Polecane posty

Gość gość

-plotkarze,nie umiejacy dochowac sekretow, gadaja wszystko a jak nie wszystkim to przynajmniej w bliskim gronie choc prosisz zeby nie mowili (smieszne ze trzeba prosic,sami powinni wiedziec) -sa emocjonalni jak ostatnie p***y,wszystko przezywaja, szantazuja ,groza itd - sa łatwi. Zaden nie odmowi dziewczynie nawet jak sa wolni -Hipokryci krytykujacy innych za to co sami tez robia ale wola udawac ze nie i wybielac sie -Manipuluja, udaja, klamia Nie wiem jak mozna spojrzec w lustro bedąc takim śmieciem. Facet powinien byc meski - konkretny,dyskretny, zaradny,uczciwy , z zasadami, spokojny. Tylko dla jedynej powinien byc uczuciowy,powinien wiedziec kiedy i w jakim stopniu te uczucia okazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- sa łatwi. Zaden nie odmowi dziewczynie nawet jak sa wolni **Mialo byc jak NIE SĄ WOLNI.**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzni wygineli na wojnie. Zostały meskie pipki i ich potomkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.20 dokaldnie. Porządnego baaardzo trudno znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mecza mnie zwiazki z takimi dlatego jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestem taki jak opisujesz w sensie na końcu, ale kobiety tego nie doceniaja. Np ostatnio dostałem kosza, nie mscilem się, zachowalem to dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś p******a i to ostro. Samotność niektórych kobiet jest najlepszym dowodem na inteligencję mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez spotykam tylko takich albo wiecznie szukajacy, spotkaja sie dwa,trzy razy i następna,następna albo po jednym spotknaiu wyznaja uczucia i narzucają sie. Nie ma meskich gentlemenow. Wywazonych,zdecydowanych a przy tym nie nachalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorko jestem taki jak opisujesz w sensie na końcu, ale kobiety tego nie doceniaja. Np ostatnio dostałem kosza, nie mscilem się, zachowalem to dla siebie x W sensie na koncu ? rozwin . gość dziś Ty jesteś p******a i to ostro. Samotność niektórych kobiet jest najlepszym dowodem na inteligencję mężczyzn. x Samotność,to mój wybór... a nie "mezczyzn" czy raczej-facecików.Ja każdego odrzucam a nie oni mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ten typ przedstawiony przez autorkę bo tacy też istnieją, być może jest ich coraz więcej bo i czasy się zmieniają, ludzie i wychowanie też pozostawia wiele do życzenia. Osobiście poznałam chyba dwóch takich facetów, o reszcie nie wiem. Tak to okrutne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wychowałyście tak macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53 No taki X konkretny,dyskretny, zaradny,uczciwy , z zasadami, spokojny. Tylko dla jedynej powinien byc uczuciowy,powinien wiedziec kiedy i w jakim stopniu te uczucia okazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwych kobiet już też niestety nie ma. Zostały same feministki, materialistki, botoxiary, silikoniary, wieloryby i wieszaki, zmaskulinizowane, bez instynktu macierzyńskiego, fałszywe, poszukujące coraz nowych doznań i wrażeń, z różnymi partnerami, niewierne i zdradliwe. I jak tu facet ma się o takie starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:13 - w punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra skończ p******ic ulany dziurawcu. Niby czym wyróżniasz się w tłumie prócz pi zdy? Niczym. No może tym, że k***a siedzisz na tym forum z nami wszystkimi i strzelasz z pi zdy do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna frustratka założyła temat, a inne frustratki jej wtórują. Żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamiast popracowac nad soba i swoim otoczeniem zamykaja sie w nienawisci i frustracji narzekajac zamiast dzialac. To nawet nie zal, to typowa jak 99% populacji polka-kretynka. Nie warto sie z takimi zbyt dlugo zadawac, kazda w koncu zacznie zachowywac sie jak wampirzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×