Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Refinier

Dziewczyny

Polecane posty

Cześć, mam 25 lat i w sumie strasznie jestem stratny że nie mam dobrej, ale pustej nawijki. Nie jestem typowym "maczo". Chciałbym poznać jakąś dziewczynę z Krakowa (tam studiuję) na wspólne spędzanie czasu. W sumie szukam i próbuję a większość wybiera kolesi którzy chcą z*****ać i nara, a one później płaczą. Nie ukrywam seks też jest ważny, ale oprócz tego chcę z Nią porozmawiać i pójść gdzieś. Meritum: Dziewczyny czy na prawdę wolicie takich typków od mniej przebojowego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna nie woli pustaka bo dlugo z nim nie wytrzyma. Ale mężczyzna musi być pewny siebie i dominowac nad kobietą. Dlatego ta pewność siebie im daje przewagę. Chłopak wcale nie musi dużo mówić mieć gadki itd ale musi DZIAŁAĆ i wiedzieć czego chce. Mowa niewerbalna może dużo zdziałać na dziewczynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym dziewczyny dużo mówią mają taka potrzebę wiec na to w związku nie będziesz narzekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Póki co jednak utknąłem na etapie żeby jakąś zaprosić na randkę. To zrobię sobie reklamę. Zapraszam dziewczyny z Krakowa do 25 lat :P. Desperacja lvl 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×