Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nic mnie nie zachwyca

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem dlaczego ale nic mnie nie zachwyca, nie cieszy mnie nic co mam. Ciągle skupiam się na brakach w życiu. Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też taki stan. Jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie wiem co to jest zachwyt. I wdzięczność za to, co się ma... Smutne to takie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i tak zazdroszczę tym szczesliwcom, którzy nie pragną więcej niż mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oni to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćStella
Kryzys Ci dopadł. Może masz już wystarczająco dużo w sensie materialnym, może i rodzinnym a jednak czegoś brak? Tego czegoś nieokreślonego? W jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zachwyca. Smuci. Dlatego chciałabym nauczyć się wdzięczności. Zachwytu nad tym, co dookoła. Jak się zacząć zachwycać? Czy w ogóle można się tego nauczyć, wytrenowac taką umiejętność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo musi być jakaś równowaga. Ciągły zachwyt męczy. Szczęścia są tylko chwile. Gdyby było inaczej poczuł/a byś mdłości i było by ci niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdzięczność to akurat bardzo trudne uczucie i wiele osób przed nim ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kryzys wieku średniego. Kiedy to opuszczają cię marzenia i nadchodzi ta słynna smuga cienia. Dlatego chcę nauczyć się czerpać szczęście z tego co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno szczęście to wdzięczność za to, co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zachwyt np nad kubkiem kawy. Dla mnie to tylko kawa. Smaczna owszem, ale zachwyt? I tak mam ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorytet znawca
gość dziś Nie wiem dlaczego ale nic mnie nie zachwyca, nie cieszy mnie nic co mam. Ciągle skupiam się na brakach w życiu. Jak to zmienić? Zgłoś Nic nie zmienisz, jesteś babą a wy wiecznie jesteście nieszczęśliwe, bo TV wyprało wam mózg. Macie wade genetyczną. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jak się zachwycasz? Jak to robisz facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem masz depresję. Potrzebujesz rozmowy, wyżalić się i zająć czymś co lubisz.. Czymkolwiek.. może fotografią artystyczną albo napisz książkę, zapisz się na tańce albo nawet śpiew! :) Ewentualnie popytaj się o lekcję gry na instrumencie albo jakiegoś języka obcego.. albo zaprojektuj coś (nieprofesjonalnie, jednak to nieważne, ważne że coś stworzysz, nawet na papierze) może to być ciuch, budynek albo ogród.. w czymś znajdziesz swą pasję. Pomysłów jest wiele.. Na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko o to, by normalnego człowieka zachwycił kubek z kawą, chyba że się jest Włochem :D Jesteśmy trochę bardziej skomplikowani i potrzebujemy lepszej stymulacji ;) Ja zachwycam się muzyką, śpiewem, komedią (zwłaszcza tą czarną ;) ), budową wszechświata i wspaniałymi tworami architektonicznymi takimi jak np. Taj Mahal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zacznę od wdzięczności za Wasze wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość system was ma w niewoli
gość dziś A ty jak się zachwycasz? Jak to robisz facecie? > proste, mam co mam, jestem gdzie jestem i leje na coś innego, po prostu OLEWAM, mam to w du'pie, a wy durne zawsze szukacie zawsze dziury w całym bo wam TV i babskie czasopisama robią sieczke z resztek mózgu. Wyłącz TV, wyłącz radio, nie czytaj babskich gazetek, unikaj reklam, i nie kupuj żadnych pierdół które tylko na chwile dają euforie jak narkotyk. Oni was mają kobiety w garści, powodują że zawsze czujecie aię jak gòwno i wtedy konsumujecie. Nie dajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterman
Też miałem kłopot w braku zachwytu nad czymś ,kimś. Może to jest zależne od pkt odniesienia ? Coś jak reakcja na śmierć - kiedyś główny bohater ginął ,to dramat był . Teraz ginie w każdym filmie z 10 osób i przychodzi to tak łatwo przyjąć . To właśnie pkt odniesienia . Żeby sobie z tym poradzić ,to cofnąłem się . Mało TV ,internetu i ...poprawiła się moja wrażliwość na świat . Cieszy mnie ,że wstaję o świcie i mogę widzieć wschodzące słońce , słyszeć ranne trele ptaków . Nagle to mnie zachwyca ,a jeszcze niedawno tego nie miałem . Nawet jesień jest piękna ,a taka szara. Szron na złotych liściach o świcie ....cudo . Odpocznij od ...cywilizacji ,a zobaczysz jak inaczej można postrzegać otoczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV to zło
chcesz mieć i poczuć szczęście to wyłącz TV, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×