Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubranko na prezent z lumpeksu?

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam przecudną NOWĄ sukieneczkę z kompletem metek, bez wad, bardzo dobrej jakości dla swojej córeczki. Pomyślałam jednak że znajomej ma się urodzić też córka. Czy wypada dać tę sukieneczkę w prezencie czy zachować dla siebie? Czy jako rzecz z lumpeksu nie wypada i kupić coś innego? Można się zorientować, że rzecz może być z lumpa tylko po zagranicznej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dała z lumpa, ale ja w lumpach nie kupuję. Gdybym dostała coś z lumpa dla siebie czy dziecka, to bym wyrzuciła. Jeśli np. polujecie w lumpach razem z tą koleżanką, to może jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie zawsze jest charakterystyczny zapach tych ubranek. Ogólnie rzecz biorąc- nie, nie wypada dawać takich rzeczy na prezent. Są jeszcze wyprzedaże i dziecku koleżanki na pewno trafisz coś fajnego w dobrej cenie. A śliczne sukienki przeważnie się założy raz albo dwa zanim dziecko wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po zapachu:x zawsze mozesz powiedziec, ze ci sie tak spodobala ze z allegro sciaglas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by nie pzreszkadzalo, ale sa ludzie, ktorzy maja uprzedzenia. Zalezy, na ile znasz kolezankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź nie rób obciachu wieśniaro z lumpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubrania to prezent dosyc powszechny, ja ze swojej strony wolałabym polecić coś innego, jak na przykład zapisanie dziecka do studia musicalowego :) to całkowicie inny prezent niz wszystkie oklepane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×