Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

~~~~~~~ Rytułał miłosny ,,stosowaliście taki?

Polecane posty

Gość gość

aby zdobyć serce ukochanego trzeba zdobyć jego brudną bieliznę i sztachać sie dwa razy dziennie, sprawdzone polecam.

Gość gość
Nie wiem dla czego to dla ciebie zabawne, dzięki takiemu Rytuałowi zdobyłam mężczyznę tego z którym od roku juz jestem. Przez te wszystkie wątki i wróżek polecających się te wątki umierają bo nie można zdobyć namiary na konkretną uczciwa osobę mi się udało . I magia istnieje przez taki Rytuał ukochany partner może wrucic lub można zdobyć lub przez taki rytuał odnaleźć nową miłość . Polecam i szukajcie aż w końcu znajdziecie . Pozdrawiam

Gość gość
ja znam też taki rytułał miłosny 1. weź husteczke i nawilż ją chloroformem 2. podejdź do wybranki twojego serce 3. szybko przylóż husteczke jej do nosa 4. przytrzymaj żeby nie upadła 5. bzykaj :) 🖐️

Gość Kajjkhga
Ja zamówiłam rytuał Wenus u wróżki Alanny Onyxia. Zamawiałam go przez facebook. Cały kontakt miałam z nią na facebooku. Bardzo dobrze działa ten rytuał, jest silny. Chodziło o mojego męża ktôry odszedł od nas. Od trzech miesiecy wszystko wrocilo do normy.

Gość gość
A mi Alanna stwierdziła że rytuał Wenus za słaby i że nie będzie efektów i zrobiła urok miłosny. Naczekałam się długo aż zadziałał, prawie 2 miesionce.

Gość gość
Rytuał bez ofiary się nie uda. Niestety ale nie mam można nazywać białą magią manipulowanie losem drugiego człowieka. Jest to zawsze czarna magia, a ta wymaga krwi. Znam się na vodoo, ale spokojnie z to żadna reklama. Nikomu nie zamierzam nic odprawiać.

Gość gość
Ja robiłam u Gabrieli miesiąc temu. Juz zaczyna działać. Kontakt juz mam z moim eks, w niedziele przyjeżdża do mnie na obiadek. Wcześniej byłam przez niego blokowana.

Gość gość
Polecam bardzo wam spętanie miłosne. W moim przypadku silnie zadziałało to spętanie. Wykonała je dla mnie irmina.ryt@gmail.com i zapłaciłam jej za to. To bardzo silny rytuał i cieszę się że to mocno działa.

Gość Iga5

Ja robilam czar milosny u pani magia.milosna@gmail.com. Bardzo uczciwa pani o ten czar szybko podziałał bo zaledwie jeden miesiąc a ona mi okreslia ze to gdzies 2 miesiące czekania.

Gość Aga laj

Ja polecam wiedzma.loreta@gmail.com Zamówiłam u niej rytuał separacyjny i jest ok. 

Gość Truskawka

Łucja Zubek rytualistka jest cudowna. Ona uratowała mój związek. Gdyby nie ona nie wiem w jakim byłabym teraz miejscu.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować