Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓW_ZNÓW

Wcale nie ma pracy w Warszawie!

Polecane posty

Gość gość
możesz byc kelnerką a potem youtuberką jak Dorota Goldmannnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co? poszukaj dobrze człowiek, który chce pracować, pracuje...chyba, że wybiera sobie prace i chce pracować tylko w swoim zawodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki ty masz zawód? oprócz siedzenia na kafeterii i pisania bzdur?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że reprezentując sobą taki poziom doczekacie się odpowiedzi?! :) Życzę wam dużo cierpliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żdanego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebny zawód do mycia naczyń czy bycia kasjerka w markecie, czy kwiaciarka. Ogłoszenia są tylko nieaktualne albo oferują pracę na czarno lub na zastępstwo. Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest? nie w Warszawie ale kiedy szukałam pracy, znajdywałam tylko zastępstwa, albo 1/4 etatu beznadzieja nie masz znajmości, nie masz życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, zawsze kiedy szukam pracy w Warszawie, znajduje w max miesiac. Ostatnio szukalam w marcu, znalazlam w tydzien, a teraz mam ciagle nowe oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w Warszawie ale wystarczy przejść się ulicą. Możesz iść do pośrednika tam szukają nie ma chętnych, można przebierać wybierać tak w tv mòwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak praca w Warszawie to za minimum 3tys. Przecież trzeba wynająć za coś mieszkanie i kupić coś do gara. Za mniejsze pieniądze to nie życie tylko wegetacja. Jak pracodawca nie chce dać tyle to niech sam się weźmie do roboty albo zamyka nędzny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, gdzie moja odpowiedź, została skasowana.. Ja chcę chociaż 12.50 zł za godzinę netto na etat na zmywanie naczyń w Warszawie albo w Gdańsku. Do tego będę musiała mieć jeszcze pół etatu w innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×