Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiek mnie uskrzydla

Polecane posty

Gość gość

Teraz krótko przed 50tką mam więcej fantazji i motywacji niż wześniej. Do niedawna miałam łącznie 4 partnerów. W ostatnich 3 latach około 20. Moja tolerancje jest teraz nieporównywalnie szersza. Jestem również otwarta dla nowych pomysłów. Jakbym sięn a nowo odkryła. Ciekawe, czy jestem wyjątkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. jak doopa śmierdzi cmentarzem, to co jej szkodzi? starzy, młodzi, chorzy, wszystko na przemiał. przerób niesamowity, potencjał odkryty, nie wybrzydza, bierze wszystko na tapet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadal swoje oczekiwania i wymagania, ale teraz zauważyłam, że spełnienie tych oczekiwań drugiej strony jest również dla mnie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozatym, do cmentarnego wieku brakuje mi, przynajmniej statystycznie jeszcze około 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głowa siwieje, d**a szaleje ;) bardziej bym się spodziewał erupcji namiętności po babce 30-40 (max 45) a tak serio, to fajnie, ciesz się życiem i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staruszki, wiele powodzenia z nastolatkami. Jesteście wspaniali. Perfekcyjne fale piwnego brzucha. Prawdziwi Apollo tutaj nic nie szukają. Witajcie braciszkowie. Ja żyję, wy walicie. Tutaj dzielą się nasze drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w srednim wieku i nie mam miesnia piwnego i wielu mlodych nie rowna sie ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteśmy przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestes k czy m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×