Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juulla

Meble przez internet

Polecane posty

Gość Juulla

Kupujecie może meble przez internet. Bo sklepów stacjonarnych coraz mniej i nic w nich nie ma. Szukam czegoś nowoczesnego macie jakieś dobre sklepy gdzie nie czeka się miesiącami na dostawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korczak
Sprawdź sobie ofertę sklepu https://www.burzynscymeble.pl/ Mają naprawdę duży asortyment. Ja kupowałam mebelki do dzieciaków i jestem bardzo zadowolona. Ceny bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TatianaD
Kupowałam niedawno łóżko do sypialni u nich. Bardzo szybka wysyłka co mnie pozytywnie zaskoczyło. A z łóżka jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemonka012
Ja ostatnio kupiłam w necie meble do salonu. Nie jest tajemnicą jak niektórzy kurierzy traktują przesyłki. Dlatego ubezpieczyłam transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Tak n wszelki wypadek gdyby się okazało że dotarły do mnie meble gięte w transporcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara303
Nie kupowałam nigdy mebli przez internet na raty ale chyba się skuszę teraz. Rzeczywiście w sklepie https://www.burzynscymeble.pl/ mają fajne mebelki i dobrą ofertę cenową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już nie wyobrażam sobie innych zakupów niż przez internet, jak meblowałam swoje pierwsze mieszkanie to nie zapomnę tego zmęczenia nie dość, że całym remontem to w dodatku jeszcze chodzeniem po sklepach i wybieraniem mebli, teraz tylko szukam inspiracji poprzez różne strony, zerkam co proponujecie, a widzę że fajną stronkę Saro303 proponujesz szczególnie podobają mi się ceny bo w porównaniu z innymi to dobrze wyglądają, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilkazSopot
Meble przez Internet tak, ale tylko takie elementy, jak stolik kawowy, albo szczególnie fajna lampa. Głównie to z olx czy allegro zamawiałam, używane, bo nie ma co ukrywać, ze są tańsze sporo, a nie widać większych śladów użytkowania – mówię ofc o tych, które ja zamawiałam. Ale nie wyobrażam sobie zamówienia np. szafy, bo później można męczyć się z niechcianym meblem, chyboczącym się na wszystkie strony, albo takim, którego nie da się złożyć. Wielką fanką Ikei też nie jestem. U siebie w mieszkaniu mam szafę w salonie i na przedpokoju na wymiar (Indceo Wybrzeże z Trójmiasta, polecam z czystym sumieniem) i na tę chwilę nie wyobrażam sobie, żeby mieć inną szafę, jak na wymiar. Można ją wpasować fajnie w układ mieszkania i zaoszczędzić przy tym miejsce (np. we wnękę wkomponować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wega00
Teraz większość rzeczy kupuje się przez internet. Łatwiej ,taniej i szybciej. Ja również w taki sposób meblowałam mieszkanie. Dużo kupiłam w salonie Burzyńscy ponieważ ceny mają bardzo dobre i szybko realizują zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy kanapę Madras na modernomeble, jest bardzo fajna i wygodna, a cena też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8921
Ja zawsze korzystam ze stronki https://www.burzynscymeble.pl/, dostawa szybka, meble naprawdę dobrej jakości. Ceny też niczego sobie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×