Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, które nie chcą mieć faceta

Polecane posty

Gość gość

Jak zaprogramowalyscie sobie w głowie, że nie potrzebujecie faceta (głównie chodzi mi ze strony emocjonalnej)? Bardzo bym chciała tak mieć i w ogóle ich nie potrzebować do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy da się... :( ale rozumiem Cie, tez z jednej strony nie chce mieć faceta bo widze co sie dzieje, coraz gorzej z nimi a poznanie kogoś porządnego graniczy z cudem :( ale brakuje mi bliskości. Uznalam, ze najlepsze będą romanse od czasu do czasu żeby moc się do kogoś przytulic, pocałować (nawet nie mowie o seksie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktore nie chca faceta" to ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wystarczy ze slucham, czytam co facec***isza i patrze na ich zachowanie to samo przychodzi mi obrzydzenie dla facetow i pogarda do tego podgatunku szczescia to faceci nie daja, trzeba sobie znalezc co innego w zyciu, co szczescie kobiecie da np zwierze, hobby, znajomi, jakies ciekawe pasje, mozliwosci jest pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrość przychodzi z wiekiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 56 ja mam taki romansik, ale oczywiście jak to baba wkradly się uczucia a ja chcę się ich pozbyć i nie potrzebować jego bliskości, w ogóle bliskości mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
to nie programowanie, tylko codzienne wybory i przyzwyczajenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:00 podgatunek to masz miedzy nogami, tepa zakalo spoleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podgatunek którego nie możesz mieć. Zabolala prawda zakalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.06 haha dokladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co wtedy, gdy nie mam również przyjaciół bo dawne koleżanki okazały się fałszywe :( jestem bardziej samotna niż kiedykolwiek :( (autorka komentarza o 16.56)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawikom w jajach sie kisiel zagotowal i jedza go dlatego sa tak tepi umyslowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NÓW_ZNÓW dziś Ja chcę, ale najpierw dzieci z innym mężczyzną. x na tym forum nie ma mezczyzn, sa same odpady z gnijacymi jajami niepelonosprawne umyslowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jak zaprogramowalyscie sobie w głowie, że nie potrzebujecie faceta (głównie chodzi mi ze strony emocjonalnej)? Bardzo bym chciała tak mieć i w ogóle ich nie potrzebować do szczęścia x a do czego ty faceta potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja żonka
wiesz d***** ze slub to wybór nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczescie moze dac rodzina ale ja juz zadnej nie mam. Narazie stawiam na jedzenie, wczasy nad morzem polskim, Chorwacja to moje marzenia. Mam jednego mezczyzne na oku ale jesli nie wyjdzie to tez nie uzaleznie zycia od tesknoty za facetem. Milosc pozadanie latwo znalezc ale juz prawdziwa milosc na zycie cale to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:16 idz do urologa, skoro ci drogi rodne gnija, tepa wszo. to nie jest normalne wbrew temu co sie wydaje, to sie LECZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety i chcą Nie chcą miłości na całe życie bo nie są do niej zdolne tak działa ich mózg który zaprogramować Bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha. Jak kobieta może przyjąć jakieś beznadziejne nazwisko typu ogórek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:22 - Mógłbyś/mogłabyś po polsku napisać? A nie po swojemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właśnie do sexu też nie, bo przywiaze się emocjonalnie, taka już jestem. Ja nie chcę W OGÓLE myśleć o żadnym facecie jako potencjalnym partnerze, chcę być sama i mieć dużo pieniędzy, żeby nawet życiowo od żadnego nie być nigdy zależna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś kobiety i chcą Nie chcą miłości na całe życie bo nie są do niej zdolne tak działa ich mózg który zaprogramować Bóg" Przestań brać to, co tam bierzesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie są do niej zdolne" Ja akurat znam takie, co były i są zdolne. Ale to widać kosmitki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja finansowo daje rade i zawsze licze na siebie.Tak planuje swije zycie i prace by nawet jak zostane juz sama na zawsze to nie bede bezdomna i bez srodkow do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chcę być sama i mieć dużo pieniędzy" Ale jesteś zależna od pieniędzy i od tych chęci, że chcesz je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chcę być sama i mieć dużo pieniędzy" trzeba w ten sposob zyc zeby miec jedno i drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×