Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdjęcia mówią prawdę, czy lustro? Jak wyglądamy?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio słyszałam opinię, ze wyglądamy tak samo, jak na zdjeciach właśnie, ale nie wiem, czy się z tym zgodzić. Mam koleżankę, która że tak powiem, jest z twarzy naprawdę nieurodziwa, ma ostre rysy, sporo zmarszczek mimo młodego wieku, natomiast na zdjęciach (bez retuszu) wychodzi zawsze o niebo lepiej- dokładnie, jakby nie ona! Sama w sumie to podkresla, ze siebie na zdjęciach nie poznaje. Natomiast ja żadną pięknością nie jestem, przecietna dziewczyna, natomiast na zdjęciach wychodzę bardzo brzydko! Przyznał mi to nawet ostatnio nowo poznany kolega, że jak mu wysłałam zdjęcia przez internet to trochę go zraziło, a gdy mnie w realu zobaczył, to że mam zupełnie inną twarz. Na zdjeciach zawsze wychodzi mi duzy nos- on nawet to podkreslił, ze na żywo takiego nosa nie mam jak na zdjęciach, ani tak pociągłej twarzy, głęboko osadzonych oczu. Sama już nie wiem, jak to jest, a ponoć zdjęcia oddają to, jak widzą nas inni na żywo, wiec jak to naprawdę jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Na żywo nie mogłam oderwać wzroku od pewnej dziewczyny bo miała wszystko idealne na twarzy ale na zdjęciach uwagi bym na nią nie zwróciła więc zdjęcia w jej przypadku przeklamuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, ze właśnie to zdjęcia mówią prawdę, bo lustro zniekształca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówią spojrzenia pełne niechęci u kobiet i zainteresowania u mężczyzn, mezczyzni nie sa wstanie ukryć zaintetesowania kobietą, to widac w ich spojrzeniach, jak wodza wzrokiem za kobieta, jak chlona jej obecność. Piękna kobiety, ale nie fotogenicznej zdjęcia nie oddają, ani ich ani urody ani uroku, są też przeciętne kobiety, którym oko aparatu dodaje urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jak masz aparat ustawiony :) w zaleznosci od ustawien szerokosci obiektywu twarz wyjdzie inaczej. Wiec najpewniej pokazuje lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lustro mówi prawdę zdjęcia przekłamują rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdjęciu fajna laska w realu brzydula tak zdjęcia przekłamuja rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam,ze na zdjeciach tragedia! Jak nie ja! Zwykle grubsza,nos dlugi,twarz do bani,a w lustrze inaczej. Ludzie uwazaja mnie za mega atrakcyjna(ocena innych),maz dumny bo kazdy mu mowi,ze piekna dziewczyna i chyba mnie wymodlil sobie itd,a na fotach nie moge patrzec na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie., wyglądamy jak w lustrze, lko ze lewa to prawa i.odwotnie na zdjeciach moze o.wyglądać niesymetrycznie ale w realu nie ma roznicy. Tym bardziej ze aparaty telefoniczne to goowno się znieksztalca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam ze na zdjeciach tez wyglądam jak pasztet. W lustrze daje sobie 9/10, a czasami nawet 10, mam powodzenien u kobiet a nie jestem bogaty, wiec sprawa jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lustrze lepiej wyglądam ale fotki to rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla przykładu zrób sobie zdjęcie dloni, palce wyjda, male, krzywe, grube, a wez dlon odwroc do lustra a nastepnie spójrz po prostu na nia, nie ma różnicy. Wiec dotyczy to tez twarzy i innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat nie ma takich zdolności przechwytu obrazu co ludzkie oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:29 Kolejna która wierzy w komplementy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zdj wychodze lepiej niż widzę siebie w lustrze.Czasami wręcz zupełnie inaczej i tez nie wiem w końcu co jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:35 Narcyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53 Nic nie poradzę że dobrze wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć to zdjęcia oddają nasz prawdziwy wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć. Wszystko zależy od kadru, od ułożenia ciała, od naszej postawy itp ja najlepiej wyglądam na zdjęciach, które robię sobie sama albo na zdjęciach w lustrze, wtedy wyglądam tak dobrze że nie mogę się napatrzeć :p gorzej jak ktoś robi mi zdjęcie. Ale też są zdjęcia, na których wyglądam pięknie a są takie, o których wolałabym zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróćcie uwagę jaka przyjmujecie postawę jak przeglądanie się w lustrze. Automatycznie ustawiamy się tak, by dobrze wyglądać, oglądamy się pod najlepszym kątem, robimy korzystne miny. Natomiast mało kto ma taki dar, by tak samo korzystnie ustawić się przed obiektywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×