Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój ojciec jest patologicznym psycholem

Polecane posty

Gość gość

Jak matka wychodzi do sklepu to krzyczy że idzie się kurffic , wszystkich nazywa nierobami a od 20 lat nie tknal się żadnej pracy , na papierze jest rolnikiem a w rzeczywistości robi coś może 5 razy na rok , zneca się nad chorą psychicznie siostra , która wyzywa od kurffy tylko dlatego że się coś pomyliła , nie robi nic a matka i tak musi pracować gotować sprzątać , on tylko leży chodzi na kawki do sąsiadów i do każdego się rzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezcie sie w garsc,zwiazac debila,i dac mu wycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie takie mendy żyją najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpalcie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie mówi ze jestem nieukiem po szkole specjalnej bo chodziłam do technikum informatycznego i nie zdałam matury ale sam ma tylko zawodowke : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skończyć z tym rodzinnym horrorem czy ta gnida kiedyś poniesie karę za wszystkie poniżenia na rodzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a matka i tak musi pracować gotować sprzątać x nie musi, godzi sie na to. jezeli jestes dorosla to mozesz wyrazic swoj sprzeciw, namowic matke na poszukanie pomocy w jakims osrodku/fundacji whatever i zakonczenie toksycznej relacji lub wyprowadzic sie z domu i zajac swoim zyciem. mozesz tez pisac kolejne posty i czekac, az ktos w koncu napisze to co chcesz, czyli "tak, karma go dopadnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam wszystkim się łatwo mówi , ta stara kurffa z wasami wykonczyla w tym domu psychicznie już wszystkich , nikt juz nie ma sily nawet go gdzies podać po latach szantażu i znecania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maturę możesz poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×