Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zerwać?

Polecane posty

Gość gość

Jaka byłaby Wasza reakcja, gdyby wasz partner wam powiedział, że jeśli będzie miał żonę i będzie się nieładnie starzeć, to się rozwiedzie i znajdzie sobie atrakcyjną 20-latkę? Proszę, zebyście napisały swój wiek, chociaż +/-3lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak znajdzie znajdzie przypuśćmy facet koło 50 zacznie się mu żona nie podobać to 20 na niego poleci że aż się będzie kurzyło. Niech on się puknie w głowę najpierw i popatrzy na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On by znalazł. To taki typ. Z resztą, jegorodzice byli rozwiedzeni. Więc tym bardziej łatwo by mu przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mają do tego rodzice. wierz mi nie znalazłby no chyba że to milioner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czizas: nikt poza tobą raczej nie rozumie, do czego odnosi się twoje 0/10. Rozwiń wypowiedź, lub czuj się wyproszonyzrozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sreslila takiego faceta. Mam 32 lata. Mam znajomą która żyje w konkubinacie. Nie są zareczeni. Są że sobą 10 lat. Ona a 36. On otwarcie wszystkim mówi że się z nią nie ożeni tylko poszuka sobie młodszej. I nie rozumiem dlaczego ona z nim jest. Chyba dla jego kasy i korzysta. Bo niedługo ani faceta ani dziecka ani kasy mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że znam panów, co zmieniali żony w wieku ok. 50-60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba poczułabym się źle. Chyba by fruwał na wysokości lamperii aż by odszczekał to co powiedział, albo bym zerwała bo znałabym już przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie na 20 latkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o sam fakt że nie na żony a już gada takie głupoty. Dlatego dka mnie skreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaauuutttooorrrkkaa
: ile masz lat? Mało tego, nie było powiedziane, że "żona przestanie o siebie dbać", tylko "będzie brzydko się starzeć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak można powiedzieć coś takiego do kobiety. Zostaw go i znajdź kogoś kto będzie Cię kochał i przede wszystkim szanował. Przecież to tak jakby Ci powiedział ,,jak mi się znudzisz w łóżku to będę bzykał inną”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwałam ijuż lata minęly:D Ale z perspektywy czasu jestem ciekawa opinii inych osób. Bo wtedy nikogo nie spytałam o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy lat 45 odszedł od żony po 20 latach małżeństwa gdyż utyła i przestała mu się podobać w związku z czym ona go już nie pociąga seksualnie. Jego żona jest o jeden rok od niego starsza Znalazł sobie ładniejszą, ale ona jest młodsza od niego tylko o 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce tylko sexu bez miłości, jak się zużyjesz wymieni na nowszy model. Jak porzuci Cię jak będziesz zużyta ciężko będziesz mogła kogoś znależć, taką samą osobę zużytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro przytyła, to może i schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.17 Mój kumpel odwalił lepszy numer. Po 25 latach zostawił swoją żonę gdyż stwierdził, że ona mu się od samego początu nie podobała, a ożenił się z nią gdyż zaliczyli wpadkę. Zazdrościł kolegom i znajomym atrakcyjnych żon. Nie mógł się pogodzić z tym, że wielu z nich ma ładniejsze żony. Miał wręcz z tego powodu kompleks. Poznał kobietę młodszą od niego o 6 lat, która jest ładniejsza od jego połowicy. Jest teraz szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta młodsza o 6 lat nie miała męża w tak zaawansowanym wieku?Jak się uchowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.04 Ta młodsza jest z odzysku. Kobieta po przejściach. Szczegółów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc podsumowując, zostawienie potencjalnej żony dla innej, kiedy żona się zacznie starzeć, jest mozliwe. Już kit z tym, czy dla 20to-paro latki, czy starszej. Pytanie, czy mając dwadzieścia parę lat po takim tekście dalej się spotykały z typem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×