Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet pyta się Was przed wytryskiem czy może? podobnie jak wkłada?

Polecane posty

Gość gość

Facet pyta się Was przed wytryskiem czy może? podobnie jak wkłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się pytam czy mogę w doopie pogrzebać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ma pytać? Przecież skoro idę z nim do łóżka to znaczy, że przyzwalam na wymienione wyżej rzeczy. Chyba bym padła ze śmiechu jakby facet mnie pytał czy może mi włożyć... to zepsułoby atmosferę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak by spytał czy może ci tyłek wylizać , śmiała byś się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się pytał czy może tylko kiedyś jak zaczęłam brać nową antykoncepcję i jeszcze nie ogarniał że tak to działa że zawsze może kończyć w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takie jest podobno w Europie standard.. podobnie jak ma wytrysk też powinien zapytać.. a może chcesz zeby mu wystrzelił na wierzchy, moze sie rozmysliłaś, etc czasami np nie chcesz aby akurat teraz Ci wkładał bo jeszcze chcesz sie innaczej ułożyc, etc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.02. Co, że niby pod wpływem ruchu "me too" takie standardy? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch molestowanych "me too" to straszny bulls**t a poza tym jego prowodyrka sama molestowała jakiegoś 17-latka, o czym niedawno trąbiły media, więc lewactwa tu proszę nie przywoływać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co to z*********le link jest tutaj https://www.goldenline.pl/grupy/Zainteresowania/aby-miec-udany-zwiazek/kilka-bledow-popelnianych-przez-mezczyzn-podczas-seksu,141667/ z wytryskiem i wkładaniem jest jednak racji trochę, to że leżysz naga przed facetem NIE oznacza że moze ci wkładać co chce gdzie chce i ze musie sie zawsze spóścic chyba ze od tylu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, no to chyba masz buzie i umiesz powiedziec facetowi sama z siebie "przedłuz gre wstepna", "sprobujmy innej pozycji", "poczekaj przekrece sie na brzuch, chce od tylu", "dojdz mi na piersi" ITD Tak to wyglada podczas normalnego stosunku seksualnego u normalnej pary... a nie jakies pytanie o zgode.. wiecej spontanu dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mojej to słowa nie wydusisz w trakcie. Jak jej nie zagadne albo o coś nie zapytam to ta kloda nic sama nie powie. Taka niemota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobieta też powinna zapytać faceta, czy może mieć orgazm? A jak jej powie ze nie, to natychmiast ma się odsunąć od faceta i zwalczyć pożądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od mojej to słowa nie wydusisz w trakcie. Jak jej nie zagadne albo o coś nie zapytam to ta kloda nic sama nie powie. Taka niemota. xxx to współczuję. Ja mówię wprost facetowi czego chcę i czego nie chcę i dlatego śmieszy mnie ten temat. Nie wyobrażam sobie nie wyrażać swoich emocji w trakcie, a już pytanie o zgodę na włożenie czy wytrysk zabiłoby calą moją ochotę na seks na najbliższe kilka dni... Seks to ma byc spontan i namiętność, a nie pytanie o zgodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj chodzi o ROLE KOBIETY, to nie jakas dmuchana lalka że mozesz sie spuszczac jak chcesz poza tym wsród wymogów jest kontrola wytrysku, a nie jak z sikaniem w przedszkolu to nie kobieta powinna mówic, gdzie ma sie spuścić ale facet przed spuszczeniem innym niz na zewnątrz powinien jakoś to ogarnąc chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tutaj chodzi o ROLE KOBIETY, to nie jakas dmuchana lalka że mozesz sie spuszczac jak chcesz poza tym wsród wymogów jest kontrola wytrysku, a nie jak z sikaniem w przedszkolu to nie kobieta powinna mówic, gdzie ma sie spuścić ale facet przed spuszczeniem innym niz na zewnątrz powinien jakoś to ogarnąc chyba? xxxxxxxxx Chyba to pisał prawiczek albo dziewica. jestem pewna, ze osoba uprawiajaca seks nie napisałaby takich farmazonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tak, ale przecież w czasie seksu między ludźmi jest komunikacja. To nie jest tak, że facet robi sobie z kobietą co chce. Tyle, że aby seks był udany dla dwojga, to kobieta też powinna mówić co chce albo czego nie chce SAMA Z SIEBIE, a nie tylko odpowiadać na pytania faceta TAK/NIE. Seks to obopólna przyjemność, a nie tylko faceta. Komunikacja w seksie - tak, ale tylko dwustronna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś to lepiej zapytać przed czy można skończyć, zresztą w normalnych parach antykoncepcja nie powinna być tematem tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:46 Akurat normalny jest wytrysk w pochwie. Stosujesz antykoncepcję i normalnie się kochasz, a nie w najlepszym momencie przestajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwuja rozmowy w czasie seksu i głupie pytania. To powinno byc instyktowbe, zmiany pozycji również. Chyba nigdy takiegl jescze nie poznalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mojej to słowa nie wydusisz w trakcie. Jak jej nie zagadne albo o coś nie zapytam to ta kloda nic sama nie powie. Taka niemota. X Skoro to taka niemota, to znajdź sobie inną. Po co przy niej tkwisz? Może, żadna inna by Cię nie chciała? Kozak w necie, pízda w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 Dokładnie. Raz zapytał mnie facet czy jestem pewna, ale to był mój pierwszy raz i jestem mu wdzięczna. Teraz by mnie to śmieszyło. Ostatnio mialam taką sytuację z kochankiem, kilka razy spotkaliśmy się i były tylko pieszczoty, sama ******** ręką kontrolowałam sytuację, kiedy wreszcie mialam ochotę, kiedy on jak zwykle.próbował, wystarczyło jedno moje spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiejecie się, ale w Szwecji już weszło prawo, które mówi o tym, że jeżeli się facet nie zapyta o zgodę i wyraźnie jej w sposób werbalny nie uzyska, to jest domniemanie gwałtu.Słyszałem już o przypadkach, gdzie co bardziej zapobiegliwi mężczyźni bezpośrednio przed stosunkiem, dają świstek do podpisania.Dziś to jeszcze dziwactwo, ale kto wie, moze jeszcze pokolenie i jak to dalej tak pójdzie, to nie bedzie powód do śmiechu, tylko norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.17 To moja żona i kocham ją ale w lozku jest tak jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielki błąd to wiązanie tego wątku z antykoncepcją, to nie ma NIC wspólnego.. chodzi o zasady w łóżku w XXI wieku, wczesniej dziewczyna kładał sie i tylko podnosiła lub nie nogi.. moze jeszcze obracał sie tyłkiem do tyłu, etc TERAZ tak nie ma.. jest XXI wiek jak masz faceta i jest napalony, żadnej np nie przekszadza już (jak sama nie chcesz tego robic) jak facet odpali sobie online i sie puści do jakieś lalki w ekraniku Mało tego często tak robią aby w innej sytuacji później dojść z prawdziwą dziewczyną, etc CHODZI zatem o rolę w łóżku? chyba jednak tą przysłowiową wieżą co daje zgodę na lot jest dziewczyna.. nie ważne czy słownie czy papierowo jak w Szwecji, czy gestem Jak nie chcesz aby sie spóścił wsrodku to mu NIE wolno, to Ty decydujesz jak chcesz.. tak samo z penetracją nie każda tego chce jak ma dany nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy nieudacznych ludzi, żeby nie potrafić komunikować się z kochaną osobą. Co za problem powiedzieć że dziś nie ma się ochoty na cośtam, albo zróbmy to w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest tak że albo masz generalnie zielone swiatło albo szlaban na wszystko np. jak jestes w ciazy raczej nie pójdziesz na ostrą jazde od tyłu?? ale małe co nie co czemu nie? tak samo z penetracją lub spuszczeniem, nie zawsze masz na to ochotę ale dlaczego tracić inne rzeczy? tydzien jest długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak nie chcesz aby sie spóścił wsrodku to mu NIE wolno, to Ty decydujesz jak chcesz.. tak samo z penetracją nie każda tego chce jak ma dany nastrój xxxxxx o Jezu no to powiedz mu, że nie masz ochoty na seks albo, że nie chcesz, zeby dochodził w Tobie. Ale masz problem. Albo nigdy nie miałaś faceta, albo jesteś w jakimś dziwnym związku, bo w normalnych związkach ludzie po pierwsze otwarcie rozmawiaja ze sobą o seksie, a po drugie wszystko się robi instyntkownie bo partnerzy mają do siebie zaufanie. I jeśli facet wie, że jego dziewczyna nie ma ochoty to zajmuje się swoimi sprawami, nikt nikogo nie gwałci w łóżku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×