Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asia_8000

Mój facet chce w tylek

Polecane posty

Hej czy spotkaliscie się dziewczyny żeby facet chciał mieć coś w w tyłku bo ja nie wiem co o tym myśleć mi to nie przeszkadza ale nie wiem co zrobić dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kopnij go w ten tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo typowe. Faceci gejow wzywaja jacy to oni zdegenerowani ze w tylek wsadzaja a sami wymagaja tego od kobiet. Buhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój EX lubił mieć masowany o***t lub mieć tam palec - jakoś szczególnie mnie to nie podniecało ale czasami robiłam to bo lubił. Kiedyś jednak mi wyznał, że jego największą fantazją jest być zerżniętym strap-onem przez kobietę. Starałam się się podchodzić do tego z otwartą głową ale jakoś nie mogłam się zmusić, by spełnić jego fantazję. :O Mój obecny, jak kiedyś chciałam go tam smyrnąć palcem przy oralu, kulturalnie ale stanowczo odsunął moją rękę i powiedział, że jego takie rzeczy nie kręcą i jak będę mu próbowała majstrować przy tyłku to mu penis opadnie. :D Hipokryta, bo moją pupą lubi się bawić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaliście hahahaha dobre I tak nie będzie wiedział o co chodzi A wy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem normalnym facetem ale mógłbym się w coś takiego pobawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj fekalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż prostaty jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnia z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro40
Mnie żona posówa czasem stron-onem w tyłek takim z wibracją leje dużo oliwki i masuje mi jaja i k****a mmmm mega orgazmy mam przy takiej zabawie aż mnie całego wygina gdy strzelam obficie. Pomysł poddała sama gdy próbowaliśmy naszego pierwszego anala teraz służy jej na dwa baty w duecie z moim małym i mnie gdy zonka pragnie mi tyłek przetrzeć ciekawa i inna rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na serio to skoro nie dziwi was ze faceci chca kobietom wsadzac w tylek to czemu was dziwi ze sami lubia miec tam cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie bawcie się tak, a na stare lata (koło 40- tki) puszczą zwieracze i bedziecie chodzić i gubić kartofelki, o luźnej dwójeczce strach pomyśleć brrrr 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×