Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co powiedzieć lekarzowi żeby dał L4?

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuje L4.. tyle, że nie jestem chora.. chcę odpocząć po prostu bo mam ciężka sytuację w pracy i w życiu osobistym i przydałoby mi się parę dni by poukładać sobie wszystko w głowie i odpocząć psychicznie.. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Isc na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urlop trzymam na czas kiedy mnie zwolnią z pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za korzonkami nerwowymi nie ma innej ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, że masz wiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz wprost powiedzieć, że jesteś przemęczona i chcesz odpocząć parę dni? Ja tak zrobiłam i bez problemu dostałam zwolnienie... Jak koniecznie chcesz kombinować, to powiedz, że masz migrenę / rozwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do psychiatry i powiedz, że przez pracę straciłaś chęć do życia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do psychiatry i powiedz ze od kilku miesiecy nie mozesz spac. Nawet jak zasniesz o 1-2 to budzisz sie w srodku nocy i masz leki i napady paniki ( zgon na prace ). Nigdy sen Ci nie daje regeneracji ani wypoczynku. Idz bez makijazu i poplacz troche u lekarza. Mozesz nastawic budzik na 3 i sie przemeczyc do rana zebys byla batdziej wiarygodna. Ja mam plan tak zrobic.Wiem ze na napady pniki i leki mozna dostac zwolnienie. Powiedz ze ciagle placzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja mam jeszcze mobbing w pracy ale sam mobing nie jest podstawa do zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz dłuższe zwolnienie, np. 2 tygodnie to idź do ortopedy i powiedz, że strzeliło ci coś w kolanie, lekkie uszkodzenie więzadeł jest nie do zdiagnozowania tylko musisz dobrze udawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polozylem w milczeniu jaja na biurko, lekarz popatrzyl na mnie i od razu dal mi tydzien wolnego i skierowanie do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Głupi temat. 1-2 dni lekarz może da na złe samopoczucie, ale tak na dłużej to raczej trudno coś wysymulować wiarygodnie. Moim zdaniem idź na urlop i tyle. Praca to nie więzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.51 Nie spie od lat po smierci mamy. Wiem co to lek. Zabardzo udawac nie bede musiala bo mam placz na zawolanie. Jestem wyczerpana z powodu niedosypiania, wiec tak nie oceniaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz nie daje zwolnienia na 1-2 dni a jeśli już to takie zwolnienie jest mocno podejrzane bo pewnie pracownik zalał pałę i nie mógł przyjść do pracy. Standardowo przy biegunce dostaniesz 3-5 dni zwolnienia, nie ma innej opcji. Nie spotkałem się żeby lekarz robił problem przy zwolnieniu jeśli się tego dobrodziejstwa nie nadużywa, tzn. nie więcej niż kilka dni w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co ci L4? jak 80% płacone tylko nie lepiej pościemniać w pracy? Jakby to było 100% i możliwość chorowania roku bez badań kontrolnych to by sie to opłacało wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do psychiatry, powiedz szczere co i jak, ja sama tak zrobiłam i wiesz co się okazało? Nic nie ściemniałam i lekarz całkiem poważnie zdiagnozował mi nerwicę... Do tego mnie doprowadziła tamta praca. I to był dla mnie sygnał, żeby stamtąd spier*alać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franx

Do roboty nygusy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×