Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje sie ze dzieje sie cos zlego

Polecane posty

Gość gość

Drogie, Jestem w 15 tc, boje sie ze cos zlego sie dzieje. Od 2, 3 dni w nocy budzi mnie bol brzucha, ponizej pepka. Boli przy nacisku, trwa niemal caly dzien. Pobolewaja mnie pachwiny, bola tez gdy chodze. Pare razy mialam tez bol jajnikow. Czy takie bole sa normalne? Badania mam we wtorek, nie wiem czy noe za bardzo panikuje. Nawet teraz jak klade sie na boku to mnie boli.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też bolało w pachwinach i poniżej pępka. Nie pamiętam tylko w których tyg. dokładnie. Taki ciągnący jakby ból to rozciąganie macicy zapewne. A nie możesz zadzwonić do swojego ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mam takiej mozliwosci... Kurde, bo to naprawdę chwilami jest mocny bol :/ i dlaczego on nie ustaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko czuje Twoje emocje, więc martwieniem się tylko wam szkodzisz. Albo działaj, jedz jutro do jakiegokolwiek lekarza, albo zadbaj o relaks. Odpocznij. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam sie dostac do lekarza nawet na dzis, ale terminy dopiero na wrzesien... Dobrze ze choć wcześniej sie na ten wtlrek umowilam. Nie chcs wyjsc na panikare, ze byle bol to do lekarza, bo to niepotrzebne mi i dziecku nerwy. To moja pierwsza ciaza, na dodatek nie mam absolutnie nikogo z kim moglabym o tym porozmawiac wiec nie wiem czy takie mocne i czeste bole sa wlasciwe. Sie na dodatek naczytalam forów, a tam kazdy bol to poronienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź no spe i zobacz czy pomoże można też brać magnez. Mnie to pomagało a to taki ból przy rozciąganiu macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te bóle są normalne, macica się rozciąga, poziom hormonów się zmienia i rozciągają się więzadła - ciąża to też ból, o tym się nie mówi, a szkoda. Nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×