Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolałybyście faceta Niemca czy Polaka??

Polecane posty

Gość gość

i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rosjanina bo mają bogatą duszę i dobre serce u nich , znam też Niemców ale oni są oschli chociaż może też dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym jednak Polaka bo urodziłam się Polką i urodę mam po ojcu polaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty k*********e nawey o ojcu Polaku piszesz z małej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z d..y temat, mieszkałem dużo za granicą i w każdym kraju spotkasz ludzi o wszystkich możliwych charakterach, a kulturowo prawie cała Europa niewiele się różni. Kwestia konkretnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Polaka. Niemcy sa przystojni, bogaci ale jak dla mnie bez finezji, wyobraźni. Rosjanin jak ktos wymienil juz wolalabym Rosjanina niz Niemca. Ale i tak na pierwszym miejscu Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny chcialby naziste za meza chyba tylko nazistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest taka kategoria w głowie jak dobry człowiek ,bez państwowości . Może takimi kategoriami mierzmy ludzi ,dobry lub zły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole Polaka, im więcej podobieństw, tym bardziej udany związek. Mam męża Polaka, oboje pochodzimy z podobnych domów, mamy podobne wykształcenie i swietnie się dogadujemy. Z Niemcem nie dogadalabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie idzie boczną ulicą 4 Polaków na przeciwko idzie 4 Żydów Polacy chwilkę się naradzają i gdy dochodzą do nich biją ich kijami od golfa . Nasi rodacy śmiało i dumnie kroczą do swoich domów , spotykają na tej samej drodze 3 Anglików dostali taki łomot , leżą w szpitalu i liżą rany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała Niemca bo mieszkam w Niemczech, tu się urodziłam i znam wielu wspaniałych i przystojnych Niemców. Polaków nie znam zbyt wielu ale tych których znam to niestety nieciekawe przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekajcie od mężczyzn Polaków ,oni w małżeństwie preferują wódkę ,piwo ,gazeta ,podaj obiad ,i mecze .Z świecą szukać faceta który pomaga w domu i wychowaniu dzieci .Najgorsi to jedynacy ,wychuchanych przez mamusie ,oni zony traktują jak konia pociagowego .Pracuje w bardzo dużym gronie mieszanym i słyszę opinie kobiet polskich na temat swoich mężów ,co zgadza się z moimi które mam w domu .Pan i władca ja z córka 13 lat jesteśmy na usługach męża jedynaka , mąż wykładowca na uczelni ja tylko technik żywieniowy .Bardzo mocno zastanawiam się by odejść z córka i zostawić to ciało pedagogiczne by żył jak chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×