Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga21413

Mój mąż dziwnie się zachowuje

Polecane posty

Gość Aga21413

Jak w tytule. Jesteśmy razem 11 lat, 7 po ślubie. Mamy trójkę dzieci. Najmłodsze ma prawie 5 miesięcy i właśnie jak synek miał około tydzień on przestał się do mnie odzywać. Nie mówi mi o swoich planach, nie interesuje się moimi. Rozmawiamy tylko w sprawach zawodowych gdyż ma swoją firmę a ja zajmuję się papierami, płatnościami itp. Wielokrotnie próbowałam z nim rozmawiać ale on upiera się że jest ok a ja jestem jeb..ęta! Dodam że sexu również nie uprawiamy, przestalimy już w ciąży bo bal się o dziecko, Chociaż wszystko było ok i w poprzednich ciazach wspolzylimy... Mało tego zaczął bardziej dbać o siebie, mimo braku zbliżen zawsze się goli perfumuje a wcześniej aż tak bardzo nie przywiazywal wagi do tego. Z jednej strony wydaje mi się że mnie nie zdradza bo wiem że jest zapracowany a do pracy raczej jeździ na roboczo ubrany (zajmuje się budowlanka) ale z drugiej strony już świruje i czuję że mnie zdradza. W ogóle czuje się nie kochana, nie potrzebna, odsunięta. O terapi nie chce słyszeć, błagam powiedzcie co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie chcę Ciebie smucić ale jest duże prawdopodobieństwo,że już nie jesteś dla niego atrakcyjna i ma kogoś na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę Cię smucić stereotypową oceną, ale... albo co bardziej prawdopodobne już cię zdradza albo o tym myśli i się przygotowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od rachunku telefonicznego... Jak zaśnie sprawdź telefon: smsy, apki w stylu whatsapp, rozmowy, ale też hiatorię przeglądania Internetu (gdyby się okazało, że robi to za kasę)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdziesz rozmowę smsową albo czat to z doświadczenia wiem...najlepiej pójźdź na całość i pisz do niej jako on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co Ci on? Dzieci już masz, kasę i pracę chyba tez. Daruj soboe teksty o milosci. Poradzisz sobie bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, po tytule spodziewałem się czegoś innego. Mąż znajomej sfiksował na tyle że na noc wyjeżdżał z mieszkania w bloku wuj wie gdzie bo spodziewał się ataku :D jakiego ataku, nikt nic nie wie, łącznie z nim :D A tak na serio to Twój mąż może ma kryzys wieku średniego albo po prostu wasz związek się wypalił, nadeszła rutyna i pilnie potrzeba odmiany. Odchowaliście dwójkę dzieci a teraz kolejne, może to chcąc nie chcąc przygnębia męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaba
Normalnie się zachowuje, przestań świrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaba
gość wczoraj Zapomniałaś napisać żeby wszędzie za nim łaziła, nawet do kibla. Na pewno ma jakąś du.pę na boku, uważaj na siebie kochanie i pilnuj faceta ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×