Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić by ponownie zaufać?

Polecane posty

Gość gość

Witam. 4 miesiące temu zostawił mnie chłopak..dużo się kłóciliśmy ogólnie nie zbyt fajnie wyglądał nasz związek. Teraz kiedy zaakceptowałam to , że on odszedł odezwał się , że chce wrócić bo nie może mnie zapomnieć..Wróciły wszystkie uczucia do niego, czuje że mi go brakuje a jednocześnie boję się że znów mnie zostawi.. Dać temu szanse czy z góry to jest skazane na porażkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że chce wrócić bo nie może mnie zapomnieć x Zwyczajnie zabrakło mu peesdy i jaja swędzą. Pamiętasz, jak goofniano było? - to pamiętaj i nie popełniaj tego błędu. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystycznie skazane na porażkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczyc ale zdrowy rozsadek podpowiada ze dwa razy nie popelnia sie tych samych blędow pewnie pierwszy miesiac bedzie super a pozniej wszystko wroci do normy bedziecie sie klocic i znowu sie rozstaniecie jak juz raz przeszlas przez rozstanie i masz to za sobą po co chcesz sobie to fundowac drugi raz?zastanow sie czy on sie w ogole zmienił pewnie nie a to co czujesz to tęsknota za tymi chwilami ktore byly mile tylko co z tego jezeli ogolnie zwiazek byl do bani bo sie rozpadł ,,takie jest moje zdanie ale zrobisz jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz drugi raz wdepnąć w bagno i po ponownym rozstaniu beczec w poduszke ?sama wiesz ze to nie wyjdzie dlatego przyszlas tu zapytać czy to ma szanse sie udać ,na 99% nie znalazł nowej panny wiec przypomniał sobie o twoim istnieniu jak nie ma w związku zaufania albo trzeba sie do niego zmuszac to nie ma szans sie udać ale jak masz miekkie serce to musisz mieć twardą d**e w ktorą on cie znowu kopnie i za kolejne 4 miesiące znowu sprzeda ci jakiś głodny kawałek zeby zagrać na twoich uczuciach ty znowu dasz sie na to nabrać i tak bez końca przez te 4 mies powinnas poszukac sobie kogos nowego wartego zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaj kogoś nowego zobaczysz ze bedziesz sie zastanawiac co widziałas w tamtym nie znam zadnego zwiazku ktoremu sie udalo po rozstaniu nawet jak do siebie wrocili to gora rok i znowu sie rozstali a to drugie rozstanie jest zawsze gorsze ludzie mają do siebie wiecej żalu po co ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama piszesz ze niezbyt fajnie wygladal wasz związek to po co chcesz drugi raz tego niezbyt fajnego związku zeby miec sie z kim kłocić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocily twoje uczucia :D to przypomnij sobie jedną z waszych kłotni albo rozstanie i zastanów sie czy tego chcesz i za tym tesknisz jezeli duzo sie klociliście to wątpie ze nagle oboje sie zmieniliście i teraz bedzie super moze przez pierwszy tydzień lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miechy mu zajelo zatesknienie hehehe zwyczajnie nie znalazl nikogo nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie badz glupia jezeli juz pogodzilas sie z rozstaniem to nie wracaj do przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 dokładnie rozumiem dzień ,dwa lub tydzień po rozstaniu ale po czterech miesiącach to niech cie w d,, u,, p ,, e cmoknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×