Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks z osobą na wózku inwalidzkim

Polecane posty

Gość gość

Czy chcielibyście uprawiać seks z dziewczyną na wózku inwalidzkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszedł gość na disco. Wpada, rozgląda się, przy stoliku siedzi całkiem fajna dziewczyna. Pyta, czy się może przysiąść. Oczywiście, ale jest taka sprawa... jestem inwalidką, na wózku, rozumiesz...Chłopak patrzy, rzeczywiście. Ale nic, mówi, że mu to nie przeszkadza. Tak siedzą, rozmawiają, popijają drinki. W pewnym momencie gość mówi Słuchaj, może zatańczymy?Jak to, przecież ja na wózku, nie mogę..Nie szkodzi, jakoś to będzie!I faktycznie, wyjechał z tym wózkiem na środek, tańczą, kółka się z piskiem kręcą na parkiecie. Po tańcu zmęczeni wyszli na świeże powietrze. Tam romantycznie, księżyc, gwiazdy, gadka-szmatka, chłopak zaczyna się ostro do niej dobierać. Dziewczyna się nieco opiera Ja nie mogę, zobacz sam, paraliż, wózek.. Spoko spoko. Przewieszę cię przez płot, poradzimy sobie Tak właśnie zrobił. Przewiesił ją przez płot, zerżnął, ubrał, posadził z powrotem na wózek i wjechali do środka. Tam dziewczyna w płacz. Gość zaniepokojony pyta: Co jest? Co ci się dzieje? Bo... to... pierwszy raz... - mówi przez łzy dziewczyna. ... Co ty mówisz, przecież czułem, że nie pierwszy raz! Nie, po prostu pierwszy raz ktoś mnie potem zdjął z płotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy chcielibyście uprawiać seks z dziewczyną na wózku inwalidzkim?

jeśli ona by chciała to nawet jeśli sam nie bym na wózku to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jeśli ona by chciała to nawet jeśli sam nie bym na wózku to tak

ja bym był za tylko żadna mnie nie      chce jak coś czekam teraz pilne

sxhdaj@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy chcielibyście uprawiać seks z dziewczyną na wózku inwalidzkim?

A czy dziewczyna chciałaby uprawiać seks z pełnosprawnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×