Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy i jak mu powiedziec?

Polecane posty

Gość gość

Poznalam faceta na Badoo (tak wiem nie jest to najlepsze miejsce). Chłopak w moim wieku, wachalam sie bo Ukrainiec i trochę się nasluchalam na ich temat. Ale okazało się że jest naprawdę bardzo sympatyczny. Mieliśmy 2 randki, cudownie nam się rozmawia, troszczy się o to żebym czuła się komfortowo w każdej sytuacji (nawet jeśli oznacza to spacer w samej koszulce bo oddal mi kurte twierdzac ze na pewno mi zimno). Poza spotkaniami piszemy od czasu do czasu. Teraz po tym wstępie przechodząc do sedna - jak powiedzieć mu, że mam dziecko I kiedy? W profilu na Badoo mialam zaznaczone że jestem mamą. Myślę, że to przeczytał bo pytał o inne zawarte tam informację. Wiem, pewnie stwierdzicie, że na pierwszym spotkaniu powinnam mu powiedzieć ale nie lubię uzewnetrzniac się przed facetami, którzy liczą na one night stand bo to nie ma sensu i taka informacja nie jest im do niczego potrzebna dlatego chciałam wyczuć o co mu chodzi i czy liczy na coś więcej niż łatwy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci z badoo chcą tylko sexu więc nie wiem na co ta cała rozkmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majster podaj łom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie poznałam tez Ukrainca na badoo czyli Rosjanie/Ukraińcy do każdej tam wypisują i są mili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarowanaIrozczarowana
Czyli łączymy się kobietki? Ja poznałam Rosjanina z którym przez dwa tygodnie podałam nawet do 4 nad ranem! Nie odzywał się do mnie niecałe dwa dni W ogóle nic nie pisał, ale wchodził na mój profil. Wczoraj napisał do mnie „Czesc. Dlaczego nie pisala?” Pózniej druga wiadomość „co tam robisz?” Nie odpisałam mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanitas prawdziwa
Do mnie napisał jakiś ruski satanista na pintereście i tak się go wystraszyłam, że od razu zbanowałam. Na portalach randkowych nie mam kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy to najwięksi *****cze ja Czarnuchy, wiec uważajcie :D zostaniecie wszystkie z małymi dzieciątkami Wania, do mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech płodzą, bo ładni synowie im wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz ortografii, siedzisz na badoo (portal chyba do seksu za kase) to zaslugujesz tylko na ukrainca ewentualnie typa z Bangladeszu. Musisz byc bardzo brzydka i zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie porwie twojego dzieciaka dla okupu lub jest pedofilem wiec na reke mu to ze masz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy są tacy sympatyczni, chętni do pomocy, nie wymagają za dużo od kobiet itp. Jestem nimi zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, pewnie stwierdzicie, że na pierwszym spotkaniu powinnam mu powiedzieć ale nie lubię uzewnetrzniac się przed facetami, którzy liczą na one night stand bo to nie ma sensu i taka informacja nie jest im do niczego potrzebna dlatego chciałam wyczuć o co mu chodzi i czy liczy na coś więcej niż łatwy seks. x To, że UCZCIWIE informujesz drugą stronę, że masz dziecko, nie jest ''uzewnętrznianiem się''. Zamiast się usprawiedliwiać lepiej szczerze przyznaj, że bałaś się, że ci fiut ucieknie, jak się dowie :) Nie ma wytłumaczenia, dlaczego nie grasz w otwarte karty, nie udawaj, że coś wielce sprawdzasz i wyczuwasz. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się w nim zakochałam już. On jest naprawdę bardzo sympatyczny i dobry dla mnie Tylko boje się z nim pogadać o dziecku bo na początku związku z poprzednim partnerem (ojciec moje syna) było cudownie akurat byl z Białorusi potem niby wyjechal miał wrócić a kontaktu nie ma z nim wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz będzie ukraińskie bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze powinno sie na samym poczatku powiedziec o dziecku, jakos normalnie, w rozmowie, gdy mowi sie o sobie. Info w profilu to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To, że UCZCIWIE informujesz drugą stronę, że masz dziecko, nie jest ''uzewnętrznianiem się''. Zamiast się usprawiedliwiać lepiej szczerze przyznaj, że bałaś się, że ci fiut ucieknie, jak się dowie usmiech.gif Nie ma wytłumaczenia, dlaczego nie grasz w otwarte karty, nie udawaj, że coś wielce sprawdzasz i wyczuwasz. Pozdro." Po co grać w otwarte karty z kolesiem, który nie odezwie się więcej po tym jak zaliczy? Nie widzę w tym sensu. Akurat to czy ucieknie czy nie nie ma dla mnie znaczenia bo za dużo w życiu przeszłam żeby się przejmować takimi rzeczami. Nie ten to inny I tyle, płakać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce mu wyznać miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie zgadzam z zalozycielka watku! Po co mu mowic jak chce tylko laske na raz i po sprawie? Nie zmieni to jego podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×