Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co to za pomysł, by pytać o przeszłość?

Polecane posty

Gość gość

Co to w ogóle za pomysł, by pytać o przeszłość seksualna partnera/ partnerki? Co komu do tego? Liczy się stan obecny, na początek związku. Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr. Ewentualnie można zrobić badania pod kątem ewentualnych chorób. Ale nic więcej, żadnego wypytywania, nie wasza sprawa.

Gość gość
Nie każda ma np. ochotę być z kimś kto ****** dzivki regularnie.

Gość gość
10:23 Po pierwsze: to fobia która warto leczyć. A po drugie, skąd wiesz, że powie ci prawdę o tych d****ach?

Gość gość
jak to nie, ja tam lubię wiedzieć ilośc i jeszcze z kim a najlepiej jak zobaczę . Bo wtedy widzę z kim mam do czynienia czy z plebsem któren bałamuci wszystko aby spódnica była czy porządny, zwracający uwagę na higienę

Gość gość
to że niebo powie i to prawda więc takie pytanie nie ma sensu ale zawsze można zrobić jakiś prywatny małe dochodzenie żeby zobaczyć z kim ma się do czynienia ale pytanie jest jak najbardziej na miejscu

Gość gość
niektórzy szukają w ten sposób odpowiedzi na pytanie skąd taki brak doświadczenia

Gość gość
Fobia na jakim punkcie? Nie mam fobii zapewniam. Na pewno nie na tym punkcie. Wiadomo że nikt się nie przyzna praktycznie ale ja np. bym się nie czuła fajnie gdyby doszło to do mnie po latach poczta pantoflowa. Jeśli ktoś musi ukrywać swoją przeszłość to raczej nie jest ciekawa.

Gość gość
10:25 To, że lubisz wiedzieć, to twoja sprawa, ale partner nie ma obowiązku zaspokajać twoja ciekawość, ani mówić ci prawdy w takiej sytuacji.

Gość gość
10:28 To czym jeśli nie fobią, jest podyktowany taki brak ochoty, o którym piszesz? A co do poczty pantoflowej to jak to sobie wyobrażasz? Że jakaś panienka z burdelu, po latach odwiedzi klienta?

Gość gość
Ty mu lepiej pogrzeb w przeszłości bo nie wiadomo jakie niespodzianki mogą wyjść na jaw.

Gość gość
Tym że nie podoba mi się podejście do seksu takiego faceta? Ty się z moimi poglądami zgadzać nie musisz. Jeśli fobia sobie tłumaczysz moja niechęć to mogę współczuc. Szczerze wątpię że miałbyś gdzieś gdyby kobieta z którą wiążesz plany była utrzymanka bogatych dziadów. Ale oszukuj się dalej. Jak wolisz.

Gość zielonka naprawdę
jesteś w jajcarni

Gość gość
ja też uważam, że to głupota. jednak należy być ostrożnym z kim się zadajemy.

Gość gość
10:42 Aha, nie podoba się i tyle, i to wszystko wyjaśnia. No cóż, o gustach się nie dyskutuje ;-). Dla mnie taki gust jest właśnie objawem fobii. Co do oszukiwania się: niby w jakiej sprawie ja się oszukuje?

Gość gość
ale trzeba byc idiota zeby wmawiac komus fobie... to normalne ze nikt nie chce osoby o nawykach predysponujacych do zdrady... ale jesli cohdzi o fobie to wole miec fobiee przed chorobami wenerycznymi niz pozniej chorowac

Gość gość
Mnie nie interesuje zupełnie co ty sobie uważasz i czego to objawen według ciebie jest. Ja uważam tak i mało tego mam pełne prawo. Oszukujesz się w tym co napisałam wcześniej. Chyba że byeks związany z takową osobniczka i wiesz ze na pewno taka przeszłość partnerki jest ci obojętna. Wówczas zwracam honor.

Gość gość
10:46 Idiota, to trzeba być, aby wiązać się z osobą, dla której ważniejsza jest przeszłość, a nie to kim jest partner teraz. A co do predyspozycji do zdrady, to trudno powiedzieć, czy prędzej zdradzi ten/ ta, która poznała kilku partnerów czy ta co do ślubu poszła z błoną między nogami, a po paru latach zastanawia się, jak by było z innymi. No chyba, że seks jest dla niej nieważny, ale to najgorszy przypadek.

Gość gość
10:49 Jeśli ciebie nie interesuje co ktoś uważa, to co robisz na forum dyskusyjnym?

Gość gość
Czyli jednak miałam rację. Idiota to jest człowiek który myśli że człowiek nagle zmienia swoją mentalność i kręgosłup moralny. Każdy dobiera sobie partnera patrząc na to co jemu odpowiada akurat. Skąd twój ból d**y?

Gość gość
przeszlosc jest wizytwka tego kim jestes wiec nie wymiguj sie teraz ze ktos taki moglby sie nagle zmienic i liczy sie teraz... bzdury ludzie sie nie zmieniaja, jedyni co najwyzej maskuja na chiwle

Gość gość
Idiota, to trzeba być, aby wiązać się z osobą, dla której ważniejsza jest przeszłość, a nie to kim jest partner teraz - idac tym tokiem rozumowanie powinno sie ulaskawic wszystkich mordercow... jestes naprawde idiota i slaba linia obrony

Gość gość
Czy ja się bronię? Nie bądź śmieszny. Wyrażam jedynie swoje poglądy. Jesli ludzi z takowymi masz za idiotow to twój problem. Mnie to nie interesuje zupełnie. Jeśli przeszłość się nie liczy to zwiaz się z kryminalistka i pedofilka. Przecież przeszla resocjalizacje w puszce :D Przyznaj przed samym sobą że masz przeszlosc typowo puszczalskiej męskiej szmaty która boi się że niehlubna przyszłość jednak będzie przeszkadzać i stąd ten ból d**y plus wyzwanie od idiotow.

Gość gość
dziś - komentarz z 10 59 nie byl do Ciebie tylko do goscia z dziś

Gość gość
10:56 W którym niby miejscu miałeś rację? A co do profilu moralnego, to oczywiście są osobniki dla których moralnośc = seks. Ich sprawa.

Gość gość
Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie czy stanowiłoby dla ciebie problem związanie się z d*****.

Gość gość
10:59 Aha, jak chamom brakuje argumentów, to przechodzą do wyzwisk. A co do morderców, to odbywają karę, że przestępstwa które popełnili. Po jej odbyciu i odpowiednim okresie na wolności, następuje zatarcie skazania.

Gość gość
nie, kocham dziffki czesto z nimi sypiam kobieta jak kazda inna, one nauczyly mnie seksu a nie klody jak ty

Gość gość
Cham chamowi śmie uwagę zwracać? To już kpina totalna. Żałosne i jakże fałszywe jest takie podejście. Skoro przeszłość nie jest w ogóle ważna to dlaczego większośc osób mimo wcześniejszych deklaracji nie dałoby szansy dziwce? Dziękuję za tak obszerne wyjaśnienie procedury postępowania ze skazanym. Bredzisz chłopie.

Gość gość
następuje zatarcie skazania. -hahaahhaahahhaahha czyli jelis kogos zamordowal i odbywa kare to morderstwo zostalo zatarte :O tamten zamordowany zmartwychstaje ??? bredzisz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować