Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co to za pomysł, by pytać o przeszłość?

Polecane posty

Gość gość
11:09 Dużo większy problem, miałbym z cnotka- niewydymka, która godziła by się na seks "kiedy ma ochotę", a ochotę miała by raz na kwartał. A co do kobiety z bogatą przeszłością seksualna, to napisałem na wstępie, że nie miałbym zamiaru pytać ani samemu opowiadać.

Gość gość
Spoko. Twoja sprawa.

Gość gość
11:14, 11:16 Takie jest prawo, czy się wam podoba czy nie. A z chamstwem, które nie potrafi się zachować nawet na forum, nie mam zamiaru rozmawiać, więc wpisy z wyzwiskami pozostawial będę bez odpowiedzi.

Gość gość
Prawo prawem a życie życiem. Mam nadzieje ze zawsze jesteś taki zasadniczy i prawy. Nawet gdy morderca zaj***e ci wszystkie dzieci to pójdziesz z nim na piwo w ramach zatarcia. Bo przecież przeszosc się nie liczy a to co nie jest nie pisze się w rejestr. Pomijając ten przestępców...

Gość gość
oho bool doopy prawikow, kobiety kochaja doswiadczonych facetow a wy prawiki sie plujcie

Gość gość
11:28 Nie, prawo to prawo a nie żadne pisowskie " Wicie, rozumicie". Na piwo nie z takim gościem nie pójdę, podobnie jak z tysiącami moherów. Ale gdybym spróbował takiego gościa w jakiś sposób prześladować, musiałbym się liczyć z odpowiedzialnością karną.

Gość gość
Typowe. Każdy z innymi poglądami to moher. Tak se tłumacz.

Gość gość
12:07 A co, może nie? Ateiści mają inne podejście do spraw seksu.

Gość gość
To że ktoś nie wyznaje żadnej wiary nie znaczy od razu ze wyznaje kult d**y. Zejdź na ziemię i przestań wymyślać teorie z... d**y na poparcie swoich głupich poglądów.

Gość gość
gość dziś Zgadzam się w 100%.

Gość gość ufarbowany
jak dla to szczyt wszystkiego, zeby pytac o tak intymne sprawy. moze jeszcze szczegoly z kim i co robili ? kazdy ma prawo do swojej przeszlosci, nie mowie o ekstremalnych przypadkach, gdy ktos jest znany na calym miescie ze wzgledu na swoje lozkowe ekscesy, ale O NORMALYCH LUDZIACH. szanujmy sie, dajmy tez prawo komus do przeszlosci.

Gość gość
Wszyscy niepatrzący na przeszłość partnerka zwłaszcza, no ale faceta także, to są poje.ani ludzie. po pierwsze nie mają własnego rozumu, gdyż zabrał im je lewacko żydowski świat pchający ideologię wolnego seksu, aby zniszczyć indywidualne myślenie, żeby was kulwa zniewolić i móc korzystać z ładnych lasek na zawołanie. na przykład dzwoni sobie żydowski urzędnik z okupowanej polski do 3 pięknych polskich żon, kótre robią obiad. Jedna właśnie musiała zejść z męża i w 15 minut na zawadiacki szybki sposób się wyszykować dla żyda. Ale nie, podjężdża limuzyna i one muszą wsiadać, bo agent ma broń, to znaczy kierowca. po to wam wymyslono ideologię wolnego seksu p***b.ni umysłowo polacy i polki szma.y.

Gość gość
wmówiono wam o szanowaniu sie, aby nie mówić o przeszłości seksualnej BZDURA. co prawda można nie szczycić się wyznawaniem co się robiło, ale liczba partnerów to już święty obowiązek, do którego lewaccy żydz i amerykanie was nakłonili, boście tępe istoty bezrozumne. iczba partnerów podana przyszłemu małżonkowi to święty obowiązek, albo kulwa nawet ślubu nie możecie dostać według słowa Bożego. Ale co wy wiecie debile. Ci co oczekują podania liczby partnerów z przeszłości mają rację i ci jeszcze mają inteligencję. Reszta to szmaty brudnego żydowskiego gó.na.

Gość gość
13.16 juz bym wolala d****arza niz kogos tak chamskiego jak ty

Gość gość
lewacka szmata

Gość gość
zupełnie nie da się zrozumiec co jest chamskiego w prawdzie ! poczujesz się kiedyś szmato chamsko wydupczona przez stado amerykańskich sił parobków przyjażnie nastawionych na obronę polski. zapłacisz za to dopą. mam nadzieję, że także rodziną.

Gość gość
12:26 To, że komuś nie spędza snu z powiek, ani nie brzydzi się partnera z tego powodu, że ma jakąś seksualna przeszłości, nie świadczy o tym, że wyznaje kult d**y. Natomiast kult prawicy Warszawa, trzymania błony do ślubu, to właśnie specjalność moherów, po praniu mózgu na różnych oazach czy duszpasterstwach.

Gość gość
lewackie szmaty zostały zaprogramowane aby nie były zdolne przyjmować prawdy ! inżynieria społeczna - uczcie się dzieci :P może już nawet eugenika - prawie na pewno w niejednej formie już istnieje ale lewacka szmata jest po to by być lewacką szmatą, nie po to by myśleć.

Gość gość
Miało być kult prawictwa. Bez Warszawa.

Gość gość
no to co powiesz na to, że jednak brak błony dziewiczej boli jednak przyszłego faceta ? bo jeżeli jest ładna kobieta, to naprawdę boli - no bo wtedy porządnie kocha.. wątpię aby był jakiś pedał co powie, że go to nie boli ? zatem zastanów się, czy rzeczywiście to jest w programie nauczania religijnego ?

Gość gość
13:59 I co, może ktoś zaprzeczy moherowosc waszych poglądów? Te wyzwiska od lewackich szmaty, to nauczanie katabasow.

Gość gość
jakis tepy, przezarty indoktrynacja i zaszczuty strachem, przerazony ksenofob usiluje swoje nacjonalistyczno-polityczne, zbrodnicze "racje" forsowac. skonczylbys ty chociaz podstawowke i nauczyl sie samodzielnego myslena zamiast probowac w innych wmuszac te zalosna, wysrana przez kogos papke, ktora sam z usmiechem i luboscia przyjmujesz niczym dewotki eucharystie.

Gość gość
Ty byś przyjął Eucharystię, może stałbyś się lepszym dla siebie i innych człowiekiem?

Gość szopenik
"Historia magistra Vitae est" - czyż nie? Nie pytajmy się o nic z przeszłości bo po co..tak? A jeśli nie to czemu chcecie wiedzieć wybiórczo? Czemu o pracy, karierze, zarobkach, dzieciństwie, imprezach, znajomych tak a o sexie i partnerach nie? Potem jeden pustak z drugim się dziwią...nie wiedziałam, nie zauważyłam, dlaczego on tak robi i inne żale... Uczcie się, bądźcie dociekliwi, odkrywajcie drugą osobę i nie bądźcie tępymi dzidami o zainteresowaniach sierściucha domowego.

Gość gość
nie zarzucaj mi ksenofobii - takiej nie ma w naszym kraju, a ja nie jestem przypadkiem ksenofobii. dokończą z tobą inne czynniki, mnie w to nie mieszaj lewacki szczurze

Gość gość
gość dziś jestes jej chodzacym PRZYKLADEM, antysemito. Co, obraza cie nazywanie po imieniu tego co robisz? No to masz problem. Ktory mam w glebokim powazaniu. nazistowska szmato.

Gość gość
gość dziś jestes jej chodzacym PRZYKLADEM, antysemito. Co, obraza cie nazywanie po imieniu tego co robisz? No to masz problem. Ktory mam w glebokim powazaniu. nazistowska szmato.

Gość gość

Gość gość

Gość gość
14:02 Boli może jakiegoś mohera, albo hipokrytę, który sam chciałby ****ać wszystko co ma dziurę i nie ucieknie na drzewo, ale na żonę chciałby dziewice. Normalny facet rozumie, że dorośli ludzie uprawiają seks i dotyczy to obu płci.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować