Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co to za pomysł, by pytać o przeszłość?

Polecane posty

Gość gość
Ja uważam, że przeszłość jest ważna, bo świadczy o człowieku. Na pewno nie zwiazalabym się z roochaczem, kryminalista, pijakiem czy cpunem. Faceta który zalicza laski, traktuje kobiety jako cialko do wyzycia się po prostu nie szanuję. Facet który chodził na d***** jest dla mnie dnem. Więc trudno żebym chciała się z kimś takim wiązać. I lepiej to wiedzieć wcześniej, bo gdyby później wyszły takie kwiatki, to i tak oznaczałoby to koniec.

Gość gość
18:45 Ruchacz,to pewnie według ciebie facet, który uprawiał seks przed ślubem. A co do traktowania kobiet, jako ciało do wyżycia, to niby dlaczego, facet nie będący w związku, miałby nie wykorzystywać w ten sposób kobiet, które tego chcą i prawdopodobnie sprawia im to przyjemność. Przecież żadnej nie gwałcił. Potrafisz wyjaśnić co w tym złego (oczywiście poza tym, że nie podoba się to tobie i twojemu katechecie)?

Gość gość
A takim co nigdy nie całował się z kobietą? Mnie to obojętne, czy kobieta kogos miała czy nie. Lepiej niech tym sie nie chwali ani mnie do tego nie zmusza. BO ja nie mam czym sie pochwalić.

Gość gość
Nie narzucaj mi antysemityzmu, bo takiego w polsce nie było. poza tym rozwalić twoją wątłą wypowiedz nietrudno. Jednakże to nie jest istota przepychanaka z lewacką ścierką.

Gość gość
gość wczoraj Chcesz meza d****arza, pedofila lub g****iciela? Twoj wybor. Zreszta w rejestrze jest zapisana przeszlosc. Juz wiemy, ze jestes szmata i tobie takie rzeczy nie przeszkadzaja.

Gość gość
04:42 Odezwał się kolejny moherowy cham.

Gość gość
Z perspektywy starej baby: w małżeństwie przyjdzie Wam rozmawiać na wiele innych, krępujących i niefajnych tamatów: długi rodziców, długi własne, nietrzymanie moczu, odleżyny, pasożyty, impotencja itd. Życie nie jest jak serial. Jak wstydzisz się mężowi czy żonie powiedzieć "uprawiałem dużo seksu, więc nie zaszkodzi się przebadać w kierunku chorób weneryczncych zanim zaczniemy planować ciążę" - to jak mu powiesz "potrzebuję wsparcia w leczeniu"?

Gość gość
Z perspektywy starego faceta i autora tematu, powiem, że o przebadaniu na wszelki wypadek, pisałem już we wpisie otwierającym temat i uważam, że z pewnością nie zaszkodzi. Natomiast nie widzę powodu, by przesłuchiwać drugą osobą na temat jej życia seksualnego przed związkiem.

Gość gość
O przeszłość pytają tylko zakompleksione prawiczki-koniotrzepy.

Gość gość
"Ruchacz,to pewnie według ciebie facet, który uprawiał seks przed ślubem. A co do traktowania kobiet, jako ciało do wyżycia, to niby dlaczego, facet nie będący w związku, miałby nie wykorzystywać w ten sposób kobiet, które tego chcą i prawdopodobnie sprawia im to przyjemność. Przecież żadnej nie gwałcił. Potrafisz wyjaśnić co w tym złego (oczywiście poza tym, że nie podoba się to tobie i twojemu katechecie)?" x Ruchacz to facet, który posowa kobiety nie będąc w związku, kobiety których nie kocha i nawet czasem nie szanuje. To facet który posuwa szmaty które się nie szanują i każdemu dają, lub co gorsza obiecuje i wyznaje "miłość" żeby tylko z******* :O Skoro facet kogokolwiek traktuje jak towar, jak rzecz, to tą w związku będzie traktował inaczej? Nie wierzę. I co zaoferuje swojej kobiecie? Penisa wymoczonego w tych wszyskich szmatach :O Taki facet to nie jest material na kochającego partnera.

Gość gość
Uhm, znowu jakaś kłoda albo koniotrzep wpisali swoje "mundrości" powyżej.

Gość gość
16:40 Definicja oczywiście bez sensu, podobnie jak cały tok myślenia ludzi o moherowej mentalności. Bo co to znaczy " posuwa nie będąc w związku"? Jeśli poderwie laske na dyskotece, pójdzie z nią od razu na seks a później uprawiają seks przez kolejne trzy miesiące, mając oboje przyjemność. Ewentualnie w tym czasie chodzą do kina, na spacery itd. A po trzech miesiącach rozstają sie z obojętnie czyjej inicjatywy. A następnego wieczora facet podrywa następna. I tak przez dziesięć lat. To taki facet jest *****czem czy nie? I skąd w ogóle wniosek, że on nie szanuje czy nawet nie lubi tych dziewczyn? Oboje są dorośli, oboje dobrze się bawią, więc dlaczego miałby ja szanować mniej niż na przykład koleżankę z pracy, która pozostaje tylko koleżanka?

Gość gość
Jeśli uprawia seks z osobą której nie kocha, dla samego rozładowania się, to jest roochaczem. Używa drugiej osoby jedynie jako worek na sperme, seks nie jest dla niego wyrazem miłości do swojej kobiety, tylko sposobem na wyzycie się. Tak naprawdę nie ma tu znaczenia czy ta druga osoba tego chce czy nie, a może jest naiwna i liczy na coś więcej? On to tak naprawdę ma w d***e co czuje ta osoba, nie bierze odpowiedzialności za uczucia tej osoby , ani za ewent. ciążę. Taki facet jest zwykłym egoista, złym i nieodpowiedzialnym człowiekiem który tylko myśli kootasem.

Gość gość
Przeszłość świadczy o tym jaki ktoś jest. To jak żyjemy jak się prowadzimy, to taka wizytówka człowieka. Ludzie rzadko się zmieniają, w końcu przyzwyczajenie to druga natura. Znając przeszłość, wiemy czego można się po danej osobie spodziewać. I wiemy czy zaakceptujemy tę osobę czy nie.

Gość gość
Mam prawo wiedziec z kim sie zadaje. A jak nie chcesz opowiadac o swoim zyciu - sorry i do widzenia znajdzie sie nastepna.

Gość gość
20:59 A możesz wyjaśnić co jest złego w tym, że dwie dorosłe osoby, nie połączone miłością, ale po prostu nawzajem siebie pozadajace uprawiają seks dla obopólnej przyjemności? I nie pisz bzdur, że nie ma znaczenia, czy druga osoba tego chce. Gdyby nie chciała, to byłby gwałt, a za to idzie się do więzienia. I dlatego niby on jest egoistą, kiedy oboje robią to na co mają ochotę. Ale widocznie dla ciebie odczuwanie przyjemnośći z seksu przez kobiety, to coś, co nie mieści się w głowie.

Gość gość
Oczywiście że to nic złego ale tak jak ty czy ktokolwiek inny ma prawo się bzykać bez zobowiązań tak samo komuś może się to nie podobać i niekoniecznie musi być moherowym beretem. Tak nazwać kogoś jest najprościej. Niektórzy faceci wkładają fiuta w proste i łatwe dziewoje. Dziwi cię to że którejś to nie pasuje? Przecież zawsze można znaleźć taką która również przed poznaniem ciebie bzykala się dla przyjemności jedynie. W czym twój problem tkwi?

Gość gość
21:27 To może ty wyjaśnisz, w czym tkwi twój problem, że nie podoba ci się bzykanie bez zobowiązań? A są to poglądy reprezentowane przez moherów, więc tak nazywam ludzi je wyznających. Jeśli słyszysz stuk kopyt na bruku, to pomyślisz, że to koniec, a nie, że zebry ;-).

Gość gość
Akurat w moim przypadku możliwe są nawet jednorożce... nie zdziwiłoby mnie to. Dla mnie facet który bzyka się z byle kim i byle gdzie co miesiąc z inną jest oblesny mentalnie i tyle w temacie. Musisz być ograniczony umysłowo skoro wszystkim naklejasz na czoło napis moher. W związku z tym nie będę z tobą dyskutować. Zaraz pęknie ci żyła w d***e że ludzie mają tak "moherowe" poglądy które tobie ewidentnie nie leżą.

Gość gość
21:38 Nie wsystkim, tylko tym wyrazajacym moherowe poglady ;-). Tak jak ty. I nie podniecaj sie tak zaprzeczaniem, bo jak ci cos peknie na przyklad w cipce, to ojciec dyrektor nie da grosza na twoje leczenie.

Gość gość
21 38 musisz byc mloda i naiwna albo dziewica milosc to seks

Gość gość
wszystkie brudy mają być wyłożone na tace na początku związku i z obu stron, zawsze tak

Gość gość
21:46 A ty starym i sfrustrowanym dziadem którego życie nie rozpieszczalo i który musi zadowalac się szara codziennościa bo nie wierzy że coś lepszego może mu się przytrafić poza seksem. Podniecaja mnie rzeczy z c**a ale trochę inne niż pisanie z deklem ;)

Gość gość
Moherom i różnej maści kłodom zawsze się nie spodoba, gdy nazwiesz ich po imieniu.

Gość gość
Na chrzcie mi inne nadano ale zawsze się człowiek może czegoś nowego dowiedzieć od prawdziwych samców z kafeterii mrrr

Gość gość
gość wczoraj widocznie masz wiele do ukrycia szmato skoro już na początu nie potrafisz być szczera

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować