Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co to za pomysł, by pytać o przeszłość?

Polecane posty

Gość gość
@ gość dziś wszystkie brudy mają być wyłożone na tace na początku związku i z obu stron, zawsze tak .<, No a seks to przeciez brudy. I powiedz, ze nie sa to poglady mohera? Bo dla mnie seks to piekne, przyjemne przezycie, a nie zadne brudy.

Gość gość
gość dziś Znowu chamom brakuje argumentow i przechodza do wyzwisk? T

Gość Kłoda w berecie
Jesteś ulomny czy udajesz? Sam seks tak ale władanie fiuta w karyny już nie bardzo. Widać że c*****y z ciebie facet bo udajesz że nie wiesz o co chodzi i co wiele kobiet odrzuca od tego typu facetów. Oszukuj się dalej

Gość gość
@ Kłoda w berecie dziś Jesteś ulomny czy udajesz? Sam seks tak ale władanie fiuta w karyny już nie bardzo. Widać że c*****y z ciebie facet bo udajesz że nie wiesz o co chodzi i co wiele kobiet odrzuca od tego typu facetów..<< Widac, ze chamce brakuje argumentow bo przechodzi na wyzwiska. Co to znaczy "sam seks"? Bo z tego co wiem, seks polega wlasnie na wkladaniu fiuta w czyjas cipke. Jesli kobieta ma na imie Karyna, to w Karyne ;-). To, ze moherowe klody, odrzuca od facetow lubiacych seks specjalnie mnie nie dziwi ani nie martwi. Wprost przeciwnie. Moze jakis facet nie bedzie mial zlamanego zycia, przez zwiazanie z kims takim.

Gość gość
No nie będzie miał bo będzie całował ziemię po której stapam a ty będziesz zaliczal karyny i inne Grażyny aż się obudzisz jako impotent ze wspomnieniami.

Gość gość
@ gość dziś No nie będzie miał bo będzie całował ziemię po której stapam..<<, Ziemie to bedzie gryzl a nie calowal, za to seks to bedzie mial raz na pol roku. Wiec szybko znajdzie sobie jakas Karyne czy Grazyne. Ale tobie zostana alimenty po tym jeleniu, wiec swoj cel osiagniesz.

Gość gość
@ gość wczoraj No nie będzie miał bo będzie całował ziemię po której stapam f a ty będziesz zaliczal karyny i inne Grażyny aż się obudzisz jako impotent ze wspomnieniami << A dlaczego uwazasz, ze posuwanie jakiej Karyny czy Grazyny jest mniej przyjemne niz posuwanie ciebie? Masz ciasniejsza? Masz sprawniejsze miesnie Kegla?

Gość gość
Jeśli ktoś nie chce mówić o swojej przeszłości, to znaczy że się jej wstydzi, chce ukryć bo wie że zostanie odrzucony. To logiczne, tak samo jak większość facetów brzydziloby się być w związku z była prostytutką czy dupodajka. Tak samo wiele kobiet, brzydziloby się być z roochaczem. Proste i jasne jak słońce. To jakie ktoś ma podejście do seksu, pokazuje jakim jest człowiekiem. Czy kieruje się w życiu odpowiedzialnością (np za ewentualną ciążę) miłością i szacunkiem. Czy jest prymitywnym roochaczem, szukającym jedynie prymitywnej przyjemności z jakąkolwiek byle c**e miała. Wiadomo że taki typ jest uzależniony od seksu, wyzbyty miłości, a w kobiecie będzie zależało mu jedynie na tym co ma między nogami. Szanująca się kobieta ma prawo takiego nie chcieć i lepiej jak dowie się od razu z kim ma doczynienia, zamiast tracić czas.

Gość gość
16:10 Każdy ma prawo kogoś chcieć albo nie chcieć, ta tak zwana szanująca się kobieta również. Ale każdy ma też prawo do własnej prywatności i na wscibskie wypytywania w takich sprawach ma prawo opowiadać co zechce, niekoniecznie prawde. I co mu zrobisz?

Gość gość
Czym innym jest, kiedy wypytuje wscibska koleżanka, a czym innym kobieta dla której ma być najbliższą osobą, z którą chce dzielić swoje życie. A jeśli ktoś jest kłamcą i oszustem, chce udawać kogoś kim nie jest, to jest to chore. I po co. Czy świadomość że jak druga osoba dowiedzialaby się kim jest na prawdę, straciłaby szacunek i jakiekolwiek poważanie, jest fajna? Wątpię. Być z kimś i udawać takiego jakim się nie jest, oznacza jedynie że wstyd się przyznać kim sie jest przed bliską osobą, lub nawet przed sobą samym.

Gość gość
20:38 Zarówno wścibska koleżanka jak i kandydatka na żonę nie ma prawa domagać się tego typu informacji. Co, może jeszcze ma się jej wyspowiadać czy w przedszkolu bawił się z koleżanką w doktora, w jakim wieku miał pierwszą polucje nocną, kiedy i w jaki sposób zaczął walić konia, jak często to robił, kiedy obejrzał pierwszego p****la i podać inne podobne, niezwykle ważne fakty? Bo wszystko to mogło ukształtować jego seksualność, w sposób który jej się nie spodoba. Ja w każdym razie taka ciekawska babę, odesłał bym na drzewo. Chcesz wiedzieć jakim jestem człowiekiem, także jeśli chodzi o seks, proszę bardzo, obserwuj. Nie musimy się śpieszyć że ślubem, możemy czekać nawet parę lat.

Gość gość
Oczywiście, że faceta należy wypytywać. Niechaj się zorientuje z jaką dewota ma do czynienia i ucieka jak najszybciej. Zanim będzie za późno.

Gość gość
Seks jest super, a do łóżka zaglądają innym z wypiekami tylko zakompleksione koniotrzepy i kłody mające problem z seksualnością człowieka.

Gość gość
00:52 Kochanie, powtarzasz się

Gość gość
21:22 Widzisz bo jak dla Ciebie koleżanka, kochanka, czy partnerka to żadna różnica i każdą można przelecieć, to nie dziwi takie podejście. W końcu *****cz nie potrafi stworzyć więzi opartej na miłości , uczciwości i wierności. A zatajanie czegokolwiek przed partnerką jest brakiem uczciwości wobec tej osoby.

Gość gość
seks jest super, a do łóżka nie zaglądają innym z wypiekami na twarzy tylko zakompleksione laskotrzepy i chłopotrzepy mające problem z mentalnością człowieka.

Gość gość
Selekcja. Moze sie to komus podobac albo i nie ale tak juz jest kazdy ma prawo decydowac sam o sobie i oczekiwaniach wobec partnera/ partnerki. Jak komus przeszkadza ze ewentyalny partner/ partnerka miala bogate zycie seksualne to jego sprawa. Jak by mi jakas odpowiedziala ze nie mam prawa jej wypytywac to delikatnie mowiac podziekuje jej za znajomosc. Zwiazek opiera sie na zaufaniu i budowac mozna go tylko gdy na sie podobne oczekiwania. A ze rozni sa ludzie to juz ich sprawa. Ja mam swoje oczekiwania i nikt mnie z nich nie wyleczy. Podobnie jak autor ktory oczekuje ze druga strona nie bedzie pytac. I niema sie co obruszac ze ktos tego nie szanuje ale skupic sie na szukaniu ludzi ktorzy to uszanuja.

Gość gość
Co to z*******cz jak sie tego wstydzi?

Gość gość
Przeszłość to nasze wybory, czyli czyny naszego charakteru- przeszłość właśnie mówi dokładnie z kim mamy do czynienia

Gość gość
moj facet musiał mi napisac na kartce co z kim ile razy i dac jeszcze linki do facebooka zebym sobie obejrzala

Gość gość
co to za ambicje on nawet sie sam przyznal ze nie umie programowac gdzies

Gość gość
Znowu zlot sfrustrowanych onanistów i cnotek-niewydymek.

Gość babska logika
wy baby jesteście walnięte, prawik zły, roohacz zły, co wy krwa chcecie???

Gość gość
17:09 Owszem, przeszłość to nasze wybory, ale pewne sprawy w tej przyszłości są istotne a inne nie. Jeśli ktoś ma problem z tym, że dorośli ludzie uprawiają seks, że jest to przyjemność która niekoniecznie musi towarzyszyć wielkie uczucie, to niechaj lepiej powie o tym ewentualnemu partnerowi odpowiednio wcześnie. Bo jest duża szansa, że po ślubie z seksem też będzie problem. Szansa nie mniejsza niż to, że facet (lub kobieta) który przed ślubem miał wiele partnerek, będzie zdradzał. Więc jeśli ktoś wypytuje o przeszłość seksualna, twierdzi że to dla niej ważne, powinien odezwać się dzwonek ostrzegawczy: z tą osobą udanego seksu w związku raczej nie będzie.

Gość gość
jak kobieta była kur/wą czy dawała doopy po kiblach w disco to chce o tym wiedzieć, szmaty mnie nie interesują, może oczywiście kłamać ale jak się kiedykolwiek dowiem to marny jej los

Gość gość
Ja pytam czy jest dziewica.

Gość gość
Jak nie jest to ok ale ślubu nie będzie :)

Gość gość
20:37 Ciekawe co jej zrobisz? Lepiej nie strasz, bo się zesr....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować