Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka_Bb

Easy Speaker kurs nauki języków obcych, opinie, recenzje, cena, gdzie kupić

Polecane posty

Gość Ewka_Bb

Hej, widziałem w internecie nowy kurs do nauki języków, nazywa się Easy Speaker, przeczytałam kilka pozytywnych opinii w sieci ale nadal się wacham, czy polecacie ten kurs? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaniania
Hej, Moja koleżanka kupiła to jakiś miesiąc temu przed wyjazdem na wakacje do Francji i po kilku dniach korzystania z kursu na telefonie była pozytywnie zaskoczona, mówiła, że łatwy i przyjemny w obsłudze interfejs i szybko idzie nauka. Ja osobiście chyba wolałabym iść do szkoły językowej ale jak ktoś nie ma czasu to taki kurs przez internet jak Easy Speaker to chyba też dobre wyjście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek_dolas
Ewuniu, nie wacham tylko WAHAM ;) A co do kursu to też go mam, kupiłem easy speaker z niemieckiego dwa miesiące temu przez jakąś stronę polecającą, dostałem rabat, dość spory bo jakieś 50-60%, po dwóch tygodniach bez problemu zwiedziłem Berlin, zrobiłem zakupy czy nawet poderwałem wbrew stereotypom całkiem ładną blond niemkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oszustwo! Zamówiłem przez internet, jeszcze wmówili mi jakiś rabat na jakieś stronie z artykułami i próbuję się zalogować i nic... ponad trzy stówy w plecy :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to? a próbowałeś do nich napisać? zostawili Ci chyba jakiś kontakt razem z zamówieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek_1234
Staszek fajne masz zdjecie profilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Zero kontaktu z dzialem obslugi klienta ( jesli w ogole takowy istnieje), nie ma infolinii, adresu e-mail również. Kurs przeciętny, jak zwykle darmowe apki na telefon. Uważam , że to zwykle oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiker
uważajcie na to. ja nic nie zamawiałam, a wysłali mi maila, że niby złożyłam zamówienie i że oto mój kod potwierdzający, że niedługo ktoś zadzwoni z działu klienta. no zaników pamięci jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest oszustwo kase wzieli kod wysłali ale gdzie go wprowadzić to już sobie szukaj sam. Nie ma żadnej strony do wprowadzenia kodu, wszystkie to tylko zamow i płać apotem zamiast nauki to lament i łzy że kasa poszła w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvrardDesEverest
A ja kupiłem i się uczę już prawie dwa tygodnie i jest spoko ;) bardzo przyjemne, nie wiem skąd ten bezpodstawny lament, jak się nie ogarnia to łatwo zrzucić na komputer, program itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek_123
O... zapomniałem o temacie ;) A szkoda, bo widzę, że tu jakieś niewiadomo skąd "goście" się uaktywnili :P pewnie konkurencja ;) Kilka dni po opłaceniu zadzwonili do mnie na numer, który podałem w formularzu zamówienia z tej firmy co to sperzedaje ten Easy speaker i babka się mie pyta: Panie Stanisławie, dlaczego Pan nie korzysta z kursu? a Pan Staszek na to: bo nie umiem!!! :-( już chciał się kłócić i zwyzywać o piniondze za las, ale miła Pani konsultantka poprowadziła przez proces rejestracji, okazało się, że nie zauważyłem takiego małego ptaszka o akceptowaniu regulaminu... no to im mogę zarzucić, że mało widoczne i w ogóle... No ale nic, Staszek się zalogował i Staszek się uczył, miał mało czasu bo go brat zaprosił do siebie do Anglii i miał do wyjazdu kilka dni. A przechodząc do meritum :-) Te kilka dni nauki zapewniły mi w miarę spokojny pobyt u brata, chodziłem na zakupy, trochę pozwiedzałem, co prawda oni ten akcent mają jednak mocny ale jakoś dałem radę i ten kurs Easy speaker zdecydowanie oceniam bardzo dobrze. Polecam i pozdrawiam, Staszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
sciema, ukryte dane w danych do domeny, zagraniczny autor, a kurs dostepny tylko w polsce... kursy dla naiwynych i nie pracuje tu dla nikogo bo sam szukam czegos do nauki jezykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwąski
Witajcie kurs który reklamują to zwykle fiszki dostępne w aplikacjach darmowych . Poza tym trudność z kontaktem i firma nie istnieje . Zwykły wał jakich dużo w internecie. Ja straciłem ale sprawdziłem . Chcesz sponsorować ich kup . Chcesz się uczyć ściągnij na początek jakieś fiszki i idź na kurs wtedy będą dobrze wydane pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Do EWKI Bb Jak się wahasz przez "ch" to faktycznie zamiast języka obcego zacznij od przyswojenia języka ojczystego.Życzę powodzenia..." Nie płacz Ewka" - kiedyś się nauczysz ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
franek_dolas: Niemkę jak już z dużej litery. Bardzo dużo negatywnych opinii w internecie odnośnie samego programu jak i obsługi. Program to podobno nic więcej jak elektroniczne fiszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucze sie od tygodnia ok 2 godzin dziennie , lektor z akcentem angieskim trudnym do zlapania!! Dla mnie to niezbyt interesujace !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 997 to nie mój wpis to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Easy Speaker to OSZUSTWO !!! Nie dajcie się nabrać! Kupiłam hiszpański i słowa pisanie nie zgadzają się z wymową i/lub z ich tłumaczeniem na polski. To jest jedna wielką pomyłka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija

Oszusci i zlodzieje . A ja naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Tutaj stronka z rabatem: http://jezyki-obce.com/artykuly/easy-speaker-rewolucyjna-metoda-nauki-jezykow-obcych-oceny-recenzje-opinie.html

Wchodźcie i klikajcie, warto, nie rozumiem ludzi, którzy piszą: oszustwo, sprawdzaliście? ja sprawdzałem, mam i korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Staszek_123 napisał:

Siemanko :)

Tutaj stronka z rabatem: http://jezyki-obce.com/artykuly/easy-speaker-rewolucyjna-metoda-nauki-jezykow-obcych-oceny-recenzje-opinie.html

Wchodźcie i klikajcie, warto, nie rozumiem ludzi, którzy piszą: oszustwo, sprawdzaliście? ja sprawdzałem, mam i korzystam :)

Nawet ładna ta stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChrisN
Dnia 28.11.2018 o 04:01, Gość gość napisał:

Ten Easy Speaker to OSZUSTWO !!! Nie dajcie się nabrać! Kupiłam hiszpański i słowa pisanie nie zgadzają się z wymową i/lub z ich tłumaczeniem na polski. To jest jedna wielką pomyłka!!!

A czego się spodziewalas? Jak można uwierzyć w naukę języka w 2 tygodnie. Wszedłem na opinie żeby zobaczyć ile jest oszukanych osób, bo czytając ich reklamę od razu wiedziałem że to ściema. Radzę zgłosić to na policję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChrisN

Wkurza mnie jedynie ich tupet - wpisują tu te głupie zapewnienia, że wszystko gra, że ktoś zapomniał coś zaznaczyć w formularzu itd. Oszukał pewnie już sporo osób, opinie są już negatywne a oni jeszcze próbują innym namieszać w głowie! Wszyscy poszkodowani powinni się wspólnie skontaktować i skierować sprawę na policję. Ja też kiedyś zostałem oszukany (nie chodziło o kurs) przez internet, skontaktowałem się z innymi zostawiając mojego maila do kontaktu. Później stworzyliśmy specjalnie profil na FB gdzie dopisywaly się kolejne ofiary oszustwa. Sprawa trafiła do prokuratury, oszuści trafił do aresztu, no ale jak to w Polsce, wszystko trwa wieki. Część poszkodowanych odzyskała pieniądze a część (w tym ja) czekamy na jakieś pozytywne zakończenie. Tak czy inaczej nie można odpuszczać, bo oni się wtedy czują bezkarni i okradaja następnych. Korzystają ze większość z was się zdenerwuje (delikatnie mówiąc) ale oleje sprawę bo nie chodzi o aż tak wielką kwotę. Nie dajcie się! Trzymam za was kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChrisN
Dnia 30.10.2018 o 16:05, Gość EvrardDesEverest napisał:

A ja kupiłem i się uczę już prawie dwa tygodnie i jest spoko 😉 bardzo przyjemne, nie wiem skąd ten bezpodstawny lament, jak się nie ogarnia to łatwo zrzucić na komputer, program itd 😉

Ależ tupet! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr

co ten zestaw do nauki posiada , w reklamie pokazane sa jakies okulary i sluchawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupiłam to i jestem zawiedziona. obrazki nie odpowiadają słowom np/ jest słowo" marka"  a zdjęcie to robienie pizzy.  Jest tych błędów dosyć dużo a jestem na początku np. słowo umywalka- po angielsku napisano ze to "basin"  a  zdanie jest o mieszaniu ciasta w misce. Nie wiem co inny dostali ale to co ja dostałam od razu mnie zniechęciło do nauki języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×