Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wy możecie pisać o 500 plus gdy jakieś dziecko umrze?

Polecane posty

Gość gość

Trzeba mieć naprawdę coś z głową :O Można nie popierać tego programu, ale jak można sprowadzać życie dziecka do 500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to jak! mamusi jedynakow zal doope sciaska ze nie dostaja i dla nich kazdy kto ma wiecej niz jedno- dwoje dzieci to juz patologia, dla 500+ , nawet jezeli dzieci urodziły sie na długo przed tym programem. Gdzies tu sie kreci temat pt -czwarte dziecko - nie czytalam, ale az zajze z ciekawosc****ewnie tam tez juz od patologi wyzywaja i pincetplusiaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu jest kilka idiotek, które piszą bzdury. Nie wiedziałaś o tym? Autorka wypowiedzi powyżej też intelektem nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze tu siedza same idiotki, hejtujace sie nawzajem. I o ile ja jestem na macierzynskim i mi sie kosmicznie nudzi, to zupełnie nie pojmuje Pań Psycholog, Pan Adwokat, Pan Naukowców i innych Pan z wyzszych sfer.. Normalna baba przylazi po robocie do domu, sciaga skarpetki i delektuje sie odpoczynkiem. Wykształcona yelita jednak musi podokazywac i powywyzszac sie, bo nikt nie macha łapkami na ich widok i jakze zacne wyksztalcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×