Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż zdrada dziecko

Polecane posty

Gość gość

Mąż zdradził mnie z kolezanka z pracy. Dowiedziałam się przypadkiem. Wyznał mi ze zwariował ale ze już nic do niej czuje. Dodał ze kochanka spodziewa się jego dziecka ale ustalili ze nie powiedzą jej mężowi. Ze względu na nasze kilkuletnie dziecko spróbowałam mu wybaczyć. Minęło już kilkanaście miesięcy i dowiaduje się od męża ze widuje się od z córka ze zdrady. Bo nie może inaczej. Ze kocha małą i to jest silniejsze od niego. Oczywiscie mąż byłej kochanki nic nie wie. Myśli ze ma cudowna żonę i córkę. Co mam zrobic? Zabronić mężowi? Porozmawiac z była kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z jej mężem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim miejscu poszła do męża byłej kochanki i wszystko mu powiedziała. ot taki odwet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężki temat, ale najlepiej gdybyś powiedziała to jej mężowi. Boję się tylko, że wtedy on może się wściec i zrobić krzywdę tej dziewczynie, dziecku czy Twojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta siksa i ten mezulek sa winni wiec nalezy im sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka obawia się tego że w momencie powiedzenia prawdy , mężowi kochanki- on kopnie ja w zad ( prawidłowo) i wtedy jej mąż prawdopodobnie zejdzie się z kochanką. Więc: nie liczcie na to. Gdyby miała poczucie niezależności sama by tego kopa frajerowi * jej mężowi, zasadziła. I to by było najbardziej logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co mąż tej kochanki winny? Powinnaś porozmawiac z nią a przede wszystkim z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie idź do jej męża i szczerze z nim o tym porozmawiaj, bo mam wrażenie że tylko ty w tym wszystkim cierpisz. https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie prowo a nie wiem bo tak wygląda to ja też bym tak zrobiła, w tedy dojdzie do badań czyje naprawdę jest dziecko bo rozumiem że pie przyla się z obydwoma w ten sam dzień więc sama nie wie czyje to dziecko,no bo skoro maz uwierzył że jego to musiała z dwoma się pie rtolic, jesssssu co za sucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co mąż tej kochanki winny? Powinnaś porozmawiac z nią a przede wszystkim z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak byś porozmawia z psem... A jeszcze lepiej jakbyś rzuciła swojego męża niech płaci alimenty a dalej niech sobie sam radzi z córeczka . Prędzej czy później i tak tamten się dowie że coś jest nie tak. A nie daj Bóg wyjdzie tak że będzie potrzebna krew ojca dla małej wtedy będzie dopiero telenowela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×