Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie zadowolenie z życia

Polecane posty

Gość gość

Mam dobrą pracę , obecnie jestem sam. Czasem podziwiam ludzi którzy idą za ciosem. U mnie tego brakuje. Pracę mam fajną ale do końca nigdy nie byłem nią usatysfakcjonowany w każdej pracy coś mi nie odpowiadało . W związku było dobrze . Lecz teraz kiedy jestem sam twierdzę że nic nie potrafi mnie uszczęśliwić. Choć w obecnym momencie nie potrafiłbym znowu być kimś. Bardzo ciężko mi ogarnąć swoje życie. Może to egoistycznie zabrzmi ale związek z kimś motywuje mnie do działania. Kiedy to wkońcu się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz po jakimś czasie znowu być z kimś czy wolisz mieć nowy motywator niezależny od obecności drugiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten moment nie wyobrażam sobie być z kimś innym. W związku w pewnym momencie zaczęły mnie nachodzić ataki paniki czy to to . Nie wiem czy to depresja. Po lekach przeciwbólowych wszystko wraca do normy. Czy inny motywator.... Potrafię zmotywować się sam jak zapomnę o przeszłości oraz nie myślę o innych . Ale to trochę egoistyczne podejście. Lecz samotność wtedy daje o sobie wyznaki i mnie przytłacza. Zaczynam powolutku bać się o swoją przyszłość .. a 30 prawie na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×